גנרטור להשכרה

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור להשכרה

גנרטור להשכרה

שגרת החיים היומיומית שלנו הרגילה אותה לבצע פעולות שונות באופן טבעי וללא כל מאמץ, כך שאם אנו זקוקים למקור חשמל זמין כדי להטעין את הטלפון, להדליק את האור, לחמם את הבית עם מפזר חום או כל צורך אחר – אנו פשוט מחברים את כבל החשמל לשקע ומקבלים את מתח החשמל הדרוש לנו. כמובן שבכל בית יש שקעים ונקודות חשמל זמינות, אך המצב שונה כאשר נמצאים בשטח פתוח וזקוקים למקור חשמל זמין.

במקרים כאלו אנו נערך לכך בהתאם ונטעין את הטלפון מראש, ניקח אתנו פנס שמופעל על סוללות או נלבש בגדים חמים כדי להתחמם. אך מה עושים במקרה ועורכים אירוע בשטח פתוח וחייבים לקבל נקודת חשמל זמינה ויציבה? התשובה לכך היא פשוטה – מחפשים גנרטור להשכרה ונהנים מאספקת חשמל איכותית לכל משך האירוע. 

מהו גנרטור ולמה הוא מיועד?

גנרטור הוא סוג של מכונה הפועלת לצורך ייצור של חשמל בצורה מכנית, כך שאין כל צורך להישען על נקודת חשמל זמינה לקבלת מתח חשמל. הגנרטור מופעל באמצעות דלק מסוג סולר או בנזין, ולכן אספקת החשמל מתבצעת כל עוד יש מספיק דלק במיכל הגנרטור.

כיוון שהגנרטור מעניק מתח חשמל באופן עצמאי ללא צורך בחיבור לחשמל, ניתן להיעזר בו לחיבור מכשירים חשמליים ואלקטרוניים כאשר נמצאים בשטח פתוח. משום כך השימוש בגנרטור איכותי מומלץ עבור כל מי שמתכנן לערוך אירוע קטן או גדול בשטח פתוח, כך שניתן לחבר לגנרטור תאורה, מערכת הגברה, אמצעי חימום/קירור או כל צורך אחר שנועד לספק מקור חשמל זמין.

גנרטור להשכרה או קנייה – מה עדיף?

כיום ניתן להשיג גנרטורים באמצעות רכישה או השכרה של גנרטורים מתאימים. לרוב אנשים פרטיים יעדיפו לחפש גנרטור להשכרה כיוון שהם זקוקים לאחד כזה באופן חד פעמי, ואילו עסקים ותעשיות יחפשו אחר גנרטורים למכירה שבהם יוכלו להשתמש באופן קבוע. 

כאשר עורכים אירוע פרטי קטן או גדול בשטח פתוח, זקוקים למקור חשמל איכותי ויציב אליו ניתן לחבר את כל הציוד החשמלי. לשם כך ניתן פשוט להשכיר גנרטור באופן זמני למספר שעות, ובסיום השימוש להחזירו לחברה שסיפקה אותו. כמובן שהעלות של גנרטור להשכרה תהיה זולה יותר לעומת רכישה של גנרטור, ולכן לשימוש חד פעמי מומלץ לשכור גנרטור מתאים.

כמה זה יעלה לכם גנרטור להשכרה

כיצד לשכור גנרטור שיתאים לצרכים שלכם?

הבחירה בגנרטור מתאים צריכה להיעשות על פי הצרכים של המשתמשים, כיוון שקיימים סוגים שונים של גנרטורים. ניתן למצוא גנרטורים קטנים וגדולים, כאשר ההבדל המרכזי ביניהם הוא בהספק החשמל שלהם. עבור שימוש חד פעמי וקצר ניתן להסתפק בגנרטור קטן בהספק של עד 3 קילוואט, ואילו עבור שימוש ממושך יותר או חיבור של ציוד חשמלי רב יותר כדאי לשכור גנרטור בהספק של 5.5 קילוואט לפחות.

בנוסף להספק רמת מתח החשמל שהגנרטור יעניק לכם, יש לבחור בין גנרטור רגיל לגנרטור מושתק. גנרטור מסוג מושתק הוא כזה המגיע עם כיסוי פלסטיק עבה וקשיח, ולכן רעש פעולתו של הגנרטור נבלע ואינו נשמע חזק כמו פעולתו של הגנרטור הרגיל. לכן אם התכנון הוא לערוך אירוע קטן במקום קטן בחוץ, כדאי להעדיף לשכור גנרטור מושתק.

כמה זה יעלה לכם גנרטור להשכרה?

כאמור, העלות של גנרטור להשכרה תהיה נמוכה משמעותית לעומת רכישה של גנרטור, בנוסף לצורך למציאת מקום אחסון של גנרטור שרוכשים. המחיר של הגנרטור המושכר מושפע מכמה גורמים שונים, כך שלא ניתן לקבוע מחיר אחיד וקבוע לכל סוג של גנרטור ששוכרים. ניתן לומר באופן כללי כי גנרטור קטן בהספק של עד 3 קילוואט יעלה בממוצע 250 ₪ ליום השכרה, ואילו גנרטור גדול יותר בהספק של עד 5.5 קילוואט יעלה 350 ₪ בממוצע ליום השכרה. בנוסף לכך, כדאי לזכור כי העלות של גנרטור מושתק תהיה מעט יותר יקרה לעומת השכרה של גנרטור רגיל ובסיסי, לכן חשוב להתאים את מאפייני השימוש בגנרטור לגנרטור שתבחרו.

כללי בטיחות בשימוש עם גנרטורים

כאשר בוחרים גנרטור להשכרה יש לדעת כי השימוש בו חייב להתבצע על פי כללי הבטיחות, כיוון שמדובר על מכונה המופעלת באמצעות דלק שהוא חומר דליק ומסוכן. לכן יש להציב את הגנרטור בשטח על גבי משטח ישר ויציב כדי למנוע נפילות, וכן להרחיקו מהישג ידם של ילדים קטנים.

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!