גנרטורים קטנים

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטורים קטניםגנרטורים קטנים

אם אתם מחפשים גנרטור לשימוש אישי סביר להניח שהז'אנר תחתיו תחפשו את הדגם הבא שלכם יהיה גנרטורים קטנים. יש היום מבחר רחב של גנרטורים קטנים, הסוד לא להתאים בצורה מושלמת את הגנרטור לשימוש שלכם. עלינו להסתכל על מספר רב של דברים, כאשר מדובר על גנרטורים קטנים הבעיה העיקרית היא קיבולת המיכל של הגנרטור, משמע זמן הפעולה הרציפה שלו. בעוד שגנרטורים גדולים יכולים לפעול למשך שעות ארוכות ואפילו ימים, גנרטורים קטנים נמצאים בטווח מצומצם יותר, אך יש לכך פיתרון.

 

גנרטור קטן עמיד

כדי למצוא גנרטורים קטנים שיכולים לעבוד לאורך שעות ללא ירידה באיכות אספקת הכוח עליכם לבחור גנרטור שיכול לעבוד למשך 8 שעות ומעלה. תמיד כאשר אתם רואים את זמן הפעולה של הגנרטור לפי שעות עליכם לקחת בחשבון שבשעה האחרונה שלו תהיה ירידה באיכות אספקת המתח. חשוב לבחור בדגם עם מייצב מתח מתאים אשר יבטיח שלאורך כל זמן הפעולה אתם מקבלים את המתח הנדרש למוצר שלכם, לא פחות כי זה לא יעיל, לא יותר כי זה יכול לפגוע במוצר עצמו. 

אחד הפתרונות היעילים ביותר עבור בעיות מסוג זה הוא גנרטור סולארי. היתרון של גנרטור סולארי הוא שיש לו מאגרי אחסון של חשמל ולכן הוא יכול לפעול למשך שעות ארוכות תוך כדי שהוא טוען את עצמו. גנרטור סולארי עובד כמו פאנל סולארי, הוא ממיר אנרגיה שהוא קולט מהשמש לחשמל. גנרטורים כאלה יהיו לרוב גנרטורים קטנים ומחירם ינוע בין 140 ש"ח עד 600 ש"ח עבור השכרה יומית. כאשר מדובר על השכרה חודשית המחיר יתחיל מ-500 ש"ח. 

 

האם גנרטורים קטנים מספיקים לכם?

כדי לדעת האם גנרטור קטן יכול לספק לכם מספיק מתח עבור כל המוצרים עליכם לחשב אותם. זה אחד התפקידים העיקריים שלכם, גם אם תגיעו למקום מקצועי ותגידו למוכר מהם המוצרים בהם אתם משתמשים, אם לא תגיעו למספר מדויק ההצעה של המוכר תהיה משוערת. כמו כן, תמיד מומלץ בנוסף לכל המכשירים שעליהם חשבתם לקחת בחשבון עוד מוצר או שניים שלא צפיתם, כמו לדוגמא מטענים. הספק הכוח של הגנרטור אמנם מסמל כמה חשמל הוא יכול לשאת, אך יש את הנתון המדויק יותר שהוא הספק כוח רציף. כוח רציף הוא כמה למעשה כמות המתח אותה הגנרטור יכול לשאת בבת אחת. 

 

למה מומלץ לרכוש מחברה מקצועית?

בין אם אתם שוכרים אם רוכשים את הגנרטור אנו ממליצים לכם לבחור אך ורק במקום מקצועי. מוטב לציין, מקום מקצועי יהיה לרוב יקר יותר מאשר דילים והטבות אשר תראו באינטרנט. הסיבה לכך היא פשוטה, מקום מקצועי עובד עם גורמים מקצועיים. כל מוצר אשר מגיע לחנות נבחר בקפידה ועובר בדיקת כדאיות. כדי להבטיח שאתם מקבלים את המוצר המושלם עליכם להתייעץ עם גורמים מקצועיים שנמצאים רק בחברה מקצועית. אנחנו יודעים שהדילים שאתם רואים באינטרנט יכולים להיות מאוד מפתים, אבל בסופו של דבר, במיוחד אם אתם מתכוונים לרכוש גנרטורים קטנים אתם חייבים לבחור במקום מקצועי עם תעודת אחריות מקצועית וכל המוצרים הנלווים לגנרטור. 

 

התניידות

אחד המאפיינים הבולטים של גנרטורים קטנים יבוא לידי ביטוי ביכולת ההתניידות של המוצר. אמנם רוב הגנרטורים הקטנים יהיו במשקל נמוך, אך עדיין לרובם יהיה גלגלים אשר יעזרו לכם להעביר את המוצר ממקום למקום. המשקל הנמוך ביותר שתוכלו למצוא עבור גנרטור איכותי יהיה בערך 15 קילוגרם. רוב המוצרים מגיעים למשקל של כ-20 קילוגרם לפחות. כאשר מדובר על גנרטורים גדולים המחירים מזנקים ומכפילים את עצמם כפול מאה, משמע אתם צריכים גרר כדי לסחוב את הגנרטור ממקום למקום. 

האם עדיף לשכור גנרטור קטן?

גנרטורים קטנים יהיו משמעותית זולים יותר לרכישה או קנייה. אם אתם מתלבטים בין הדגם המתאים לכם היינו ממליצים לכם לנסות לשכור אחד ולראות איך הוא עובד בשבילכם. אם מדובר על גנרטור לשימוש חד פעמי או פעם בשנה אנו נמליץ לכם גם לשכור ולא לרכוש. רכישה מחייבת אתכם בתשלום חד פעמי גבוה, עלויות טיפולים, אחסון וכן הלאה. עדיף לכם בכל שנה להתחדש בגנרטור אחר לפרק זמן יותר מוגבל, המחיר של הגנרטורים הקטנים אינו יקר ונע בין 140 ש"ח עד 600 ש"ח ליום. לרוב משפחה ממוצעת לא תצטרך גנרטור שמחירו מעל 200 ש"ח ליום. 

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!