גנרטור חשמלי נטען

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור חשמלי נטעןגנרטור חשמלי נטען

גנרטור חשמלי נטען עובד בצורה בה הוא חוסך לכל המשתמשים בו הרבה זמן וכסף. הגנרטור הנטען מגיע בהספקי וואט שונים בהתאם לצרכים שלכם, הוא נוח להפעלה ועלויות ההשכרה שלו די נמוכות. סוג זה מתאים לשימושים המשכיים בגנרטור עם צריכת חשמל גבוהה. לפני שאתם בוחרים לשכור גנרטור חשמלי נטען חשוב שתדעו איך הוא עובד.

 

כיצד פועל גנרטור חשמלי?

תחילה חשוב לדעת איך עובד גנרטור ככלל. הגנרטור בעברית נקרא גם "מחולל". המכשיר פועל על ידי מנוע אשר יוצר חשמל. הגנרטור ממיר למעשה אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית על ידי בנזין או דיזל אשר מפעילים את המנוע. יש סוגים שונים של גנרטורים, חלקם מהדגמים מופעלים מכוח הרוח, חלק מלחץ מים ועוד. גנרטור חשמלי נטען עובד בצורה זהה, אך יש לו סוללות אחסון. גנרטורים חשמליים פועלים על פי העיקרון של אינדוקציה אלקטרומגנטית. היתרון הוא שאתם יכולים להגיע להספק גבוה מאוד של חשמל אשר בעזרתו תוכלו להפעיל מקומות מסחריים כמו חנויות ומשרדים, הגנרטור יכול לשמש גם לצורך גיבוי וגם לשימוש פרטי.

מטען סוללה

מטען הסוללה של הגנרטור משאיר את סוללות הגנרטור טעונות על ידי אספקת מתח צף. המטענים יהיו לרוב עשויים מנירוסטה כדי למנוע קורוזיה. הסוללה עובדת באופן אוטומטי בהתאם למתח המצוף. גנרטורים אלו יכולים לעבוד לאורך זמן ממושך ללא פגיעה באיכות המתח, הם יכולים להתאים לקמפינג ממושך ולאספקת מתח רציף לאורך זמן. עלויות של גנרטור חשמלי נטען יהיו גבוהות מאשר גנרטור סטנדרטי, אך כאשר אנחנו מסתכלים על המחיר ככלל אנו נראה הוצאות נמוכות יותר על בלאי, טיפולים ודלק. 

 

גנרטור חשמלי נטען לגיבוי

רבים מאיתנו לא מודעים לכך, אבל גנרטורים לגיבוי קיימים כמעט בכל מקום. המטרה של הגנרטורים האלה היא להעניק לכם גיבוי במקרה של נפילת חשמל. מה הבעיה להתמודד כמה שעות בלי חשמל? אם מדובר על בית פרטי ללא מעלית, אין שום בעיה. כאשר מדובר על עסק או בניין רב קומות הבעיה היא קריטית. עסק אשר עובד על חשמל והתשתיות שלו נופלות יכול להגיע להפסדים משמעותיים. כמו כן, בניין רבי קומות עובדים על מעלית, אם אתם גרים בקומה 20 אין שום סיבה שתעלו במדרגות כאשר נופל החשמל. לצורך כך יש בכל בניין רב קומות גנרטור גיבוי. גנרטור חשמלי נטען גם הוא יכול לשמש כגנרטור גיבוי עם הספק כוח נכון.

 

מאיפה כדאי לשכור גנרטור?

כאשר אתם מחפשים מקום ממנו תשכרו גנרטור חשמלי נטען אתם תרצו לחפש את המקום שיעניק לכם את המגוון הרחב ביותר של האפשרויות. חפשו מקום מקצועי אשר תחום ההתמקצעות העיקרית או היחידה של המקום הוא גנרטורים. יש היום מקומות רבים מהם ניתן לשכור גנרטורים או אפילו לרכוש, מקומות שלא הייתם מעלים בדעתכם, אפילו בתחנות דלק. יש חשיבות רבה למקום ממנו אתם שוכרים, רק מקום מקצועי יעניק לכם שירות מתאים ומכוון ומוצרים ברמה גבוהה.

קונים או שוכרים?

אם אתם מתלבטים בין לשכור או לקנות גנרטור חשמלי אתם צריכים לדעת מהו אופן השימוש שלכם במוצר. אם תדירות השימוש שלכם היא גבוהה הרי מה שיהיה נכון לכם כלכלית הוא לרכוש את הגנרטור. אם אתם מתלבטים בין הדגמים השונים היינו ממליצים לכם לשכור גנרטור לתקופה קצרה ולראות את התפקוד של כל אחד מהדגמים. עלויות השכרת גנרטורים אינה גבוהה, המחיר נקבע על פי הדגם והספק הכוח שלו. כאשר מדובר על גנרטורים גדולים המחירים יהיו גבוהים יותר מכיוון שתדרשו בנגרר.

המחיר אותו תשלמו עבור גנרטור חשמלי עם הספק וואט שלא עולה על 12,000 ינוע בין 200 ש"ח ועד 600 ש"ח עבור השכרה יומית. כאשר מדובר על השכרה חודשית המחירים ינועו בין 1,000 ש"ח ועד 1,750 ש"ח. כאשר מדובר על הספק כוח גבוה יותר המחירים עולים משמעותית. המחיר אותו תשלמו עבור גנרטור בעל הספק כוח של עד 100,000 וואט יהיה החל מ-1,400 ש"ח עבור השכרה יומית לא כולל עלויות הובלה. כאשר מדובר על השכרה חודשית המחיר מתחיל מ-2,900 ש"ח. הדרך הטובה ביותר למצוא את הדגם הנכון הוא על ידי ייעוץ מקצועי מטעם חברה מקצועית.

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

053-3532757