מתנפחים למבוגרים

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

מתנפחים למבוגריםמתנפחים למבוגרים

כולנו חוזרים לחזור בזמן אחורה לזמן בו היינו ילדים, לרוץ ולהשתולל, בלי שכר דירה על הראש, בלי עבודה, להנות מכל דקה שיש. יש לנו דרך להחזיר אתכם לאותו זמן בו הייתם ילדים, אבל אתם חייבים לשתף פעולה. מתנפחים למבוגרים היא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות. במקום שהילדים שלכם יהיו אלה שקופצים על המתנפחים, דווקא אתם תהיו אלה שקופצים שם, אולי אפילו בליווי שלהם. יש סוגים שונים של מתנפחים למבוגרים, מיד נסביר הכל.

 

מה הקשר בין מתנפחים למבוגרים?

הדרך הטובה ביותר בה אתם יכולים להוציא אגרסיות, להשתולל ולקפוץ ללא חשש היא באמצעות מתנפחים למבוגרים. יש חברות אשר תפקידן היחיד הוא לייצר אטרקציות מסוג זה עבור מבוגרים. יש סוגים שונים של מתנפחים למבוגרים, החל מכדור אוויר ענק מתנפח אליו אתם נכנסים ומתגלגלים, מתנפחים מסוג נינג'ה, מתנפחי מים, קירות טיפוס ועוד… הסיבה העיקרית לכך שהמתנפחים האלו מתאימים דווקא למבוגרים היא כיוון שהם יכולים לשאת משקל גדול יותר מאשר מתנפחים לילדים, הם יותר גדולים במימדים שלהם, והפעילויות אשר תעשו על המתנפחים יותר מתאימות למבוגרים. תתפלאו לדעת, אבל אירועי חברה רבים בוחרים דווקא בשיטה זו עבור העובדים שלהם. הסיבה לכך היא שבדרך זו אנו משתחררים בצורה הכי פתוחה שיש, ממש כמו ילדים. מתנפחים למבוגרים מתאימים לאירועי חברה, ימי גיבוש וכן הלאה.

מתנפחים להשכרה או רכישה?

האם באמת משתלם לכם לשכור מתנפחים למבוגרים או דווקא לרכוש אותם? בקצרה, כל עוד מדובר על שימוש חד פעמי, ואפילו על תדירות גבוהה יותר של פעם בחודש עדיין יהיה משתלם לכם לשכור ולא לקנות. מתנפחים למבוגרים הינם יקרים יותר מאשר מתנפחים סטנדרטיים. מלבד לכך, הם תופסים הרבה יותר חלל, דרך התפעול שלהם לא תמיד פשוטה ולעיתים דורשת אחראי מיומן, ויש צורך באחסון מקצועי. בנוסף, כאשר אתם מסתכלים על רכישת מתנפחים אתם לא תקבלו את כל הדברים אשר תקבלו בזמן השכרת מתנפחים למבוגרים. יש עלויות נלוות לכל האירוע, החל מאנשי מקצוע לצורך הפעלת והקמת המקום, גנרטורים, ובדיקות בטיחות. ההמלצה שלנו היא לשכור מתנפחים למבוגרים ולא לרכוש כל עוד העסק שלכם לא מתפרנס מזה.

 

חשיבות הבטיחות

לפעמים מבוגרים יכולים להיות הרבה יותר "שטותניקים" מאשר ילדים. גם כאשר מדובר על מתנפחים למבוגרים יש לנהוג באמצעי בטיחות. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא שאין מצב בו אתם עולים על המתקן עם משהו בכיסים שלכם, שלא נדבר על דבר חד. אפילו עט יכול לגרום לפגיעה ממשית בגוף. מלבד לכך, יש לוודא אילו מתקנים מתאימים למשקל שלכם ואילו לא, לזכור שבחלק מהמתקנים יש מים ולכן היזהרו על המכשיר הסלולרי שלכם. ועוד דבר חשוב, כדי להיות בטוחים שהמתקן באמת בטוח עליכם להבין כי זה מאוד תלוי ברכישה מחברה מקצועית.

 

דרך איפה שוכרים מתנפחים למבוגרים?

יש היום מספר חברות לא קטן בארץ אשר מתמחה במכירת והשכרת מתנפחים לכל הגילאים. צריך לבחור בחברה מקצועית אשר אנחנו יכולים לסמוך עליה. בסופו של דבר אם אין לנו ידע במתנפחים לא נוכל באמת במבט עין לראות האם המתקן איכותי או לא, הכל תלוי בחברה ממנה אנו שוכרים. ככל שהחברה תהיה מקצועית יותר ככה יותר בטוח שהמתקנים יהיו איכותיים יותר.  

 

כמה זה עולה לי?

מחיר השכרת מתנפחים למבוגרים משתנה בהתאם לכמות המתקנים, לאורך זמן ההשכרה ועלויות הובלה אשר המחיר שלהן כרוך במיקום שלכם בארץ. בדרך כלל המחיר יהיה לפחות כמה מאות שקלים בודדים עבור מתקן. יש לקחת בחשבון שיש עלויות נלוות לצורך ההתקנה, במיוחד כאשר מדובר על מקום ללא מקור חשמל יש להיעזר בגנרטורים אשר מעלים את התעריף. יש מתקנים אשר יעלו לכם כמה מאות שקלים בודדים כמו כדורים מתנפחים אליהם אתם נכנסים, יש מתקנים שיעלו יותר כמו מתקני אקסטרים איכותיים. לרוב ההשכרה תהיה לפי יום, לעיתים כאשר מדובר על שימוש ארוך או קצר יותר המחיר יכול להשתנות בהתאם.

מתנפחי מים

שומרים את הטוב לסוף, מתנפחי מים למבוגרים. אין ספק שמתנפחי מים הם הלהיט הגדול ביותר של הקיץ. יש סגנונות שונים של מתקני מים, עם זאת חייבים לזכור שאנחנו חייבים מקור מים זמין כאשר אנו מעוניינים להפעיל מתקן כזה. תוכלו להתקין מגרש כדורגל מים עבור אירוע חברה,  ימי הולדת, גיבוש חברתי ומה לא? יש לזכור כי הסיכון יותר גבוה כאשר מדובר על מתקני מים, סביר להניח שתחליקו לא מעט פעמים ולכן חשוב לשמור על כל אמצעי הבטיחות אשר החברה מציינת בפניכם.

יש מתקני מים בפעילות שוטפת של זרם מים, משמע יש מתקנים אשר חייבים שיש חיבור תמידי לצינור. לכן, עליכם לוודא כי המיקום שלכם לצורך הפעילות מתאים לאופי השימוש במתקנים. תמיד יש דרכים לתפעל את האירוע גם אם אין מקור מים, אך לרוב זה עלול לייקר את המחיר הכללי משמעותית.

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!