מחיר השכרת גנרטור

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

מחיר השכרת גנרטורמחיר השכרת גנרטור

השכרת גנרטור הפכה לאחד הדברים הנפוצים. בעבר, גנרטורים היו נחלתם של מפעלים או בתי עסק שצריכים גיבוי למערכת החשמל שלהם. אך כיום, גנרטורים הפכו לשימוש בקרב אנשים רבים לשימושים שונים כשהמרכזי בהם הוא אירועים ומסיבות. ריכזנו לכם מידע על השכרת גנרטור. 

 

מחיר השכרת גנרטור- מי משתמש בגנרטור? 

גנרטור נדרש במקומות בהם אין מערכת חשמל או כגיבוי למערכת החשמל הקיימת. בתי חולים לדוגמא, לא יכולים להרשות לעצמם שייפול החשמל, ולכן יש ברשותם גנרטורים לשעת חירום. גם בנייני מגורים מעל 9 קומות מחויבים בהתקנת מעלית וגנרטור חירום. בנוסף לאלה שיש ברשותם גנרטור באופן קבוע, יש רבים ששוכרים גנרטורים. ביניהם תמצאו קבלני בניין, מפיקי אירועים, צעירים שעושים מסיבה או לילה בים ועוד. 

מחיר השכרת גנרטור- גורמים המשפיעים על המחיר

למחיר של גנרטור יש גורמים שונים המשפיעים עליו. ריכזנו לכם את הגורמים המרכזיים. 

הספק החשמל הנדרש

לשם מה הגנרטור נחוץ. כאשר שוכרים גנרטור צריך לדעת עבור מה אתם שוכרים אותו. אם אתם שוכרים אותו עבור מסיבה שבה תצטרכו תאורה בסיסית ומערכת הגברה, אתם יכולים לשכור גנרטור קטן שהספק החשמל שלו מגיע עד 3KVA (קילו ואט אמפר). אם אתם רוצים להפעיל מכשירי חשמל גדולים יותר, או להפעיל רשת חשמל שלמה אתם תצטרכו לשכור גנרטור גדול יותר שהספק החשמל שלו מתאים לכם (יש גנרטורים שמגיעים גם עד 15KVA). 

מידת הרעש

על מנת להפחית את מידת הרעש אתם צריכים חופה אקוסטית שתבלום את הרעש. חופה אקוסטית תעלה את המחיר של הגנרטור. לכן, אם אתם רוצים לחסוך במחיר אך אינכם יכולים להתפשר על  מידת הרעש שהגנרטור מפיק, קחו בחשבון שהחופה האקוסטית תייקר את המחיר. אם יש ברשותכם חדר אקוסטי בו הגנרטור ישהה אז אתם יכולים לוותר על החופה האקוסטית.

פרק הזמן שהגנרטור יפעל 

מה משך הזמן בו הגנרטור יופעל ובאיזו תדירות. אם אתם רוצים שהגנרטור יפעל באופן רצוף למשך כל תקופה ההשכרה אתם צריכים לשכור גנרטור עם הספק חשמל מתאים ומנוע מתאים. גנרטור קטן לדוגמא (שמגיע עד 3KVA), ידוע בכך שאינו מצליח לעבוד באופן רציף לאורך זמן. לכן, בדקו מה פרק הזמן בו הגנרטור צריך לפעול וודאו איזה גנרטור יכול לעמוד בכך. 

איש מקצוע

במקרים רבים בהם שוכרים גנרטור, מתלווה איש מקצוע שאחראי על הפעלת הגנרטור. ככל שהגנרטור גדול יותר כך יש יותר סיכוי שיתלווה איש מקצוע. 

דלק

רוב החברות בהן ניתן לשכור גנרטורים, מציעות בנוסף להשכרת הגנרטור שירותי אספקת דלק. כך אתם יכולים להיעזר בחברה ולא לשבור את הראש על הדלק המתאים וכיצד למלא את הדלק. כמו כן, ככל שהגנרטור יפעל לאורך זמן רב יותר תצטרכו יותר דלק, שייקר את המחיר הסופי. 

הובלה

כאשר שוכרים גנרטור, הוא מגיע אליכם על ידי הובלה וחוזר לחברה בהובלה. ככל שהמרחק גדול יותר כך עלות ההובלה תעלה. 

מחיר השכרת גנרטור- אז כמה זה עולה?

אז הבנו שמחיר השכרת גנרטור תלוי במספר פרמטרים והוא משתנה בהתאם לצרכים שלכם, למקום שלכם ולמשך הזמן בו הגנרטור ישהה אצלכם. ריכזנו לכם טווח מחירים בסיסי לפי גדלים של גנרטורים (אך שימו לב שהמחירים האלה אינם סופיים והם תלויים בגורמים שציינו קודם)-

  • גנרטור קטן בהספק של 3KVA (מתאים בדרך כלל לשימוש פרטי מצומצם)- כ-250 שקלים ליום וכ-1,000 שקלים לחודש. 
  • גנרטור גדול בהספק של 5.5KVA (עבור פרקי זמן ארוכים יותר)- בסביבות 350 שקלים ליום ובסביבות 1,400 שקלים לחודש. 
  • גנרטור חירום בהספק של 55KVA  (מתאים עבור מקומות בהם אספקת החשמל היא הכרחית כמו בית חולים)- בסביבות 1,000 שקלים ליום ו3,000 שקלים לחודש. 

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

053-3532757 גנרטורים בצפון