מחיר גנרטור למעלית

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

מחיר גנרטור למעליתמחיר גנרטור למעלית

הפסקות חשמל הן דבר לא נעים, בין אם מדובר על עונה חמה מאוד או קרירה וגשומה במיוחד, ובמיוחד אם הפסקות החשמל מתרחשות בבית הפרטי שלנו. כאשר חוזרים הביתה רוצים ליהנות מהירגעות בספה וצפייה בתוכנית אהובה בטלוויזיה, ליהנות ממיזוג נעים שמקרר/מחמם את הבית וכמובן גם לשתות את הקפה הרותח בהנאה לאחר יום עבודה.

לכן כאשר מתרחשת במפתיע הפסקת חשמל בבית, כל התוכניות הללו לא יכולות להתקיים כי אין מקור חשמל זמין כתוצאה מהפסקת החשמל. יש לזכור כי אם מתגוררים בבניין דירות משותף, הפסקות החשמל לא משפיעות רק על הבית הפרטי שלכם אלא גם על כל הדירות המשותפות בבניין, וכן כמובן על אספקת החשמל הראשית של הבניין ותפעול המעליות בו. אז כיצד ניתן להתמודד עם מצבים של הפסקות חשמל בבניין? נרחיב על כל במאמר הנוכחי.

למה צריך גנרטור למעלית?

כאמור, הפסקות חשמל המתרחשות במפתיע בבנייני דירות משותפים משפיעות לא רק על אספקת החשמל בתוך כל דירה, אלא גם על אספקת החשמל הראשית של כל הבניין. לכן באופן טבעי מגון מערכות חשמליות משותפות יוצאות מכלל שימוש כמו משאבות מים, מערכת כיבוי אש וכן גם המעליות בבניין. הפסקות חשמל יכולות להימשך שעות ארוכות ולפגוע באורח החיים של הדיירים בבניין, הכולל גם אפשרות לירידה ועליה במעלית הבניין.

באמצעות התקנה של גנרטור למעלית ניתן להמשיך להשתמש בה גם בזמן הפסקת חשמל, כך שאנשים עם עגלות תינוק יוכלו לרדת ולעלות במעלית ללא חשש, אנשים עם חפצים ושקיות כבדות ואף דיירים המתניידים עם כסאות גלגלים. 

מה היתרונות של החזקת גנרטור בבניין משותף?

כדאי לקחת בחשבון כי התקנה של גנרטור בבניין משותף אינו ישפיע רק על התפעול של המעלית, אלא גם יסייע לדיירים בהפעלה שוטפת של מערכות מרכזיות וחשובות אחרות בבניין כמו משאבות המים או מערכת כיבוי האש. כל המערכות הללו הינן מערכות חכמות הניזונות מחיבור למקור חשמל, ולכן הן יוצאות מכלל שימוש כאשר מתרחשת הפסקת חשמל.

באמצעות התקנה של גנרטור בבניין המשותף הדיירים לא יצטרכו לסבול במהלך כל שעות הפסקת החשמל, אלא יוכלו להמשיך ולהשתמש במים בדירות שלהם, לעלות ולרדת במעלית וכן גם לקבל את הבטיחות הנחוצה אם חלילה תפרוץ שריפה, כיוון שהגנרטור ישפיע גם על הפעלת מערכת כיבוי האש שתפעיל אזעקה וספרינקלרים במידת הצורך.

עלויות ההתקנה והתחזוקה של גנרטורים למעליותמחיר גנרטור למעלית – כמה זה יעלה לכם?

לאחר שהבנתם כי גנרטור בבניין המשותף שלכם יהיה מועיל במצבי הפסקות חשמל, כדאי שתביננו גם כמה זה יעלה לכם. מחיר גנרטור למעלית יכול להתחיל מ-10,000 ₪ ולהגיע אפילו עד 100,000 ₪, זאת בהתאם לסוג הגנרטור שנבחר להתקנה בבניין וכן העלות של אספקת החשמל של המעלית.

כיוון שגנרטורים למעליות מוגדרים כגנרטורים המשמשים למצבי חירום, גנרטורים כאלו יכללו כמה תכונות מיוחדות ושונות מגנרטורים בסיסיים שניתן להשכיר או לרכוש. לרוב גנרטורים למעליות משמשים למבנים גדולים שהם מעל 9 קומות, כיוון שהחוק מחייב החזקה של גנרטור לשעת חירום במקרים כאלו. יחד עם זאת גם גנרטורים המיועדים לבניינים בני 8 קומות ויותר יהיו חשובים ושימושיים, ולעיתים העלויות שלהם יהיו נמוכות יותר כיוון שמדובר על גנרטורים קטנים יותר.

מהן עלויות ההתקנה והתחזוקה של גנרטורים למעליות?

על מנת שהגנרטור שיותקן בבניין יתחיל לעבוד בשעת חירום או לאחר שמתרחשת הפסקת חשמל, יש לחבר אותו למערכת גיבוי החשמל של הבניין. לכן נוסף על תשלום מחיר גנרטור למעלית, תהיה עלות נוספת עבור ההתקנה של הגנרטור למערכת החשמל של הבניין. 

כיוון שההתקנה מחייבת אנשי מקצוע מנוסים בתחום ונערכת מספר שעות, לרוב העלות תהיה של כמה אלפי שקלים עבור תהליך ההתקנה. כדי להבטיח שהגנרטור יעבוד בזמן המתאים, חשוב לתחזק אותו בהתאם בכל תקופה עם הפעלות יזומות לבדיקתו, החלפת שמנים ופילטרים ומילוי דלק בהתאם לצורך. 

גנרטור חשמלי או גז – כיצד לבחור גנרטור מתאים למעלית?

הבחירה בגנרטור המתאים למעלית תעשה על פי מאפייני המעלית, אספקת החשמל שלה וכן מערכות חשמליות אחרות שיחוברו אל הגנרטור בבניין. נוסף לגנרטור מעלית סטנדרטי המופעל על בנזין, קיים גנרטור הפועל על גז ומאפשר גם פעולה שקטה יותר. גנרטור כזה יהיה יקר יותר לעומת מחיר גנרטור למעלית הפועל על בנזין, אך מצד שני זהו גנרטור זול יותר לתחזוקה שוטפת.

מאמר זה עוסק בנושא גנרטורים למעליות. זה מסביר מה הם, איך הם עובדים ולמה הם חשובים.בחירת גנרטור עבור מעלית
הוא דן גם בעלות רכישת גנרטור מעליות.

המחיר של גנרטור מעלית הוא בדרך כלל בין 10,000 ל-150,000 ש”ח. מחיר זה יעלה או יורד בהתאם לגודל ולתכונות של הגנרטור.

זוהי רשימה של כמה תכונות נפוצות הכלולות בגנרטור מעלית:

1) אספקת דלק.

2) ספק כוח חירום לתאורת יציאה ושירותים.

3) ספק כוח חירום למערכת אזעקת אש.

4) אספקת חשמל חירום למערכות אוטומציה של הבניין כגון HVAC או מעליות.

גנרטורים למעליות משמשים במקרים חירום כאשר החשמל כבה. הגנרטורים מתאימים להפסקות חשמל ממוצעות שבדרך כלל נמשכות 10 שעות ועולים לתפעול בסביבות 4,000 ש”ח עד 20,000 ש”ח.

במהלך התחקיר למאמר זה נתקלתי בכמה בתי חולים לדוגמא המשתמשים בגנרטורים למעלית:

– בית החולים ממוריאל של קרבונדייל, אילינוי

– המרכז הרפואי לאנגונה של אוניברסיטת ניו יורק

– בית החולים הכללי של מסצ'וסטס

עלויות תפעול גנרטור למעלית מחיר

מחירם של גנרטורים למעליות במגמת עלייה. העלויות מונעות מהעלויות של דלק, פלדה וציוד מכני. חשוב להבין את מניעי העלויות לענף זה כדי לוודא שאתה מקבל מחיר הוגן עבור גנרטור המעלית שלך.

מחיר גנרטור מעלית

מחיר גנרטור למעלית משתנה מסוג אחד לשני. לדוגמה, גנרטור מעליות בגודל קטן יכול לעלות בין 5,000 ש”ח ל-30,000 ש”ח. המחיר יהיה תלוי גם בסוג המעלית שבה היא מותקנת. יחידת קיבולת גדולה תעלה בדרך כלל יותר מיחידת קיבולת קטנה.

מחירי גנרטורים למעליות

עלויות תפעול גנרטור מעלית:

עלויות ההתקנה של גנרטור מעלית הן כ-3000 ש”ח להתקנה לצוות של שני אנשים והזמן הממוצע הנדרש להתקנה הוא שמונה שעות.

גנרטורים למעליות הם סוג נפוץ של גנרטורים לגיבוי חירום. הם נמצאים בתעשיות רבות ושונות ולמגוון מטרות. ניתן להתקין גנרטורים למעליות במגוון רחב של מבנים, החל ממתחמי משרדים ועד בתי חולים, כדי לספק חשמל חירום במקרה של הפסקת חשמל או הפסקת חשמל אחרת.

גנרטור מעלית משתמש באנרגיה הקינטית שנוצרת מהתנועה בין הקומות בפיר מעלית כדי לייצר חשמל. התנועה מסובבת טורבינה המסובבת גנרטור חשמלי כדי לייצר חשמל, אשר מאוחסן לאחר מכן בסוללות הממוקמות בתוך הגנרטור עצמו או נשלחות החוצה דרך חוטים המחוברים ישירות לשקע או למערכת גיבוי.

מערכת הפקת מעליות מורכבת בדרך כלל משלושה מרכיבים: הגנרטור החשמלי, DC או AC; סוללות לאחסון חשמל; ומתקני מיתוג ולוחות הפצה לחלוקת חשמל.

מחירו של גנרטור למעלית משתנה בהתאם לגודלו

גנרטורים למעליות זמינים בשלושה גדלים – 0.5, 1.5 ו-3 קילוואט.

אם אתה מחפש אחד קטן, אתה יכול לקנות את הגודל של 0.5 קילוואט בסביבות 1500 ש”ח -5000 ש”ח.

ה-1.5 קילוואט מתומחר בסביבות 3000 – 6000 ש”ח בעוד שה-3 קילוואט שווה יותר ב-10,500-5,800 ש”ח.

מחיר גנרטור מעלית תלוי בעלות אספקת החשמל של המעלית. ברוב המקרים, מחירו של גנרטור מעליות מחושב על ידי הכפלת מספר הקילו-ואט-שעה שהוא יכול לייצר לשעה במחיר שלועלויות גנרטור למעליות לקילו-ואט-שעה.

בדרך כלל, בניין ישתמש בתמהיל של מקורות אנרגיה כדי להפעיל את הגנרטורים הפנימיים שלו על מנת לאזן את העלות והאספקה. ככל שמספר הקילווואט שעות שבניין צריך לשעה נמוך יותר, המחיר שלו יהיה נמוך יותר מכיוון שהוא לא יזדקק לכמות דלק כדי להפעיל אותו למשך שעה. גנרטורים למעליות הם מקורות החשמל העיקריים במקרה של הפסקת חשמל. מאמר זה מדבר על העלות והצורך בגנרטורים למעליות.

ישנן סיבות רבות לכך, החל מאסונות טבע ועד תאונות או טעויות אנוש. כמו כן, למעליות יש צורך במקור חשמל משלהן למקרה שרשת החשמל כבויה.

המחיר של גנרטור מעלית מותנה בסוג המכונה שאתה צריך, מיקומך הגיאוגרפי והגודל.

סוג המכונה שאתה צריך תלוי אם אתה רוצה להשתמש בגנרטור חשמלי או גז או לא. גנרטורים של גז הם בדרך כלל יקרים יותר לקנייה מראש אך זולים יותר לתחזוקה. גנרטורים חשמליים זולים יותר מראש אך יקרים יותר לתחזוקה.

המיקום הגיאוגרפי שלך יכול לקבוע כמה עולה התקנת גנרטור. באזורים מסוימים, העלות נמוכה עד 2,000 ש”ח בעוד שאחרים יכולים להגיע עד 10,000+. הגודל משפיע גם על המחיר – הן מבחינת רכישה ראשונית והן מבחינת התקנה – גנרטורים גדולים עולים יותר ותופסים הרבה יותר מקום.

 

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו