מאסטרקארד – למה להחזיק כרטיס שלהם

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

מאסטר כארד נחשבת לאחת מחברות האשראי והסליקה הגדולות בעולם. החברה יושבת באוהיו ארה"ב ומספקת שירותים פיננסיים ללקוחות עסקיים ופרטיים, בנקים, מוסדות, בתי עסק, חברות, בעלי מקצוע ומשקי בית, בכל רחבי העולם. מדובר באחד התאגידים הגדולים והמשמעותיים, לא רק בתחום הפיננסי אלא גם בתחומים רבים אחרים. 

עד לפני שנים לא רבות, אזרחי ישראל שרצו להחזיק בכרטיס מאסטרקארד היו חייבים להיות לקוחות בנק הפועלים ששיווק את הכרטיס או לעבוד באופן ישיר מול החברה. היום כל מי שרוצה להחזיק כרטיס מאסטרקארד יכול לעשות זאת דרך גורמים שונים, ולא מחויב להיות לקוח של בנק ספציפי בהכרח. כמובן שניתן להחזיק כרטיס מאסטרקארד לצד כרטיסים של חברות אחרות וכך ליהנות מהטבות ותנאים שונים שכל חברה מעניקה וכן ממסלולי אשראי שונים.

בדומה לחברות אשראי אחרות, גם חברת מאסטרקארד משווקת כרטיסים שונים, בין אם מדובר על כרטיסים הנבדלים אחד מהשני בהטבות השונות בהן יכולים הלקוחות ליהנות ובין אם מדובר על כרטיסים הנבדלים בתנאים של הלקוח. במקרה כזה, כל לקוח נבחן על פי היכולות הכלכליות שלו ובהתאם נקבע איזה כרטיס אפשר להציע לו.

מדוע משתלם להחזיק כרטיס מאסטרקארד?

ישנן שלוש שאלות שאנשים צריכים לשאול את עצמם כשהם ניגשים לבחור כרטיס אשראי:

האם הם יוכלו להשתמש בכרטיס בכל מקום ובכל זמן ללא בעיה, מה התנאים שהחברה מעניקה ללקוחות שלה ואילו הטבות הכרטיס מספק.

במובן הזה, משתלם להחזיק כרטיס מאסטרקארד ולו בגלל הסיבה שהוא מוכר בכל העולם, בכל חנות ואתר. להבדיל מכרטיסים אחרים (ובדומה לכרטיסי ויזה), הרי שבכרטיס מאסטרקארד ניתן להשתמש בכל מקום ללא שום בעיה. זה נכון לגבי ישראל וזה נכון לגבי חו"ל, זה נכון לגבי אתרים באינטרנט או חנויות ואתרים פרונטאליים. כך שאין מה לחשוש שמא הכרטיס לא יעבוד.

לגבי התנאים וההטבות, הרי כל לקוח יכול למצוא כרטיס מאסטרקארד עם תנאים משתלמים עבורו, מבחינת יום פירעון, ריביות, עמלות ותנאים אחרים. כמו כן, כל כרטיס מעניק הטבות שונות. באופן טבעי, ככל שההוצאות גדולות יותר כך גם ההטבות משמעותיות ויוקרתיות יותר.

צריך לזכור, חברת מאסטרקארד היא חברה גדולה, בינלאומית, מוכרת, ואין חשש שהיא תקרוס או כל דבר אחר שעלול לפגוע בתהליך העבודה מולה. בין אם מחזיקים כרטיס שלה ובין אם סולקים אותו בתור בעלי מקצוע או בעלי עסק.

בכל מקרה, ההמלצה היא להחזיק יותר מכרטיס אשראי אחד, בטח אם נוסעים לחו"ל או מחזיקים חשבון עסקי לצד חשבון פרטי. חשוב שיהיו שני כרטיסים בשביל שיהיה אפשר ליהנות ממסגרות אשראי שונות, יהיה אפשר לבצע הפרדה בין עסקאות מקצועיות לפרטיות, וכן יהיה אפשר תמיד ליהנות מגיבוי אם חס וחלילה הכרטיס לא עובד או יש בעיה אחרת שמונעת אפשרות לשלם איתו.

 אשראי

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!