כמה עולה גנרטור?

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

כמה עולה גנרטור

כמה עולה גנרטור?

גנרטור הוא אחד המוצרים השמישים ביותר, במיוחד בתקופה האביב והקיץ. עם זאת, כמה עולה גנרטור? האם באמת משתלם לרכוש גנרטור או דווקא עדיף לשכור, או בכלל לא להשתמש באחד אלא בפאנל סולארי. כל השאלות האלה חייבות להיות לכם בראש לפני מעמד הקנייה, אתם צריכים להכיר בדיוק את המוצר אותו אתם עומדים (או לא) לקנות.

 

איך גנרטור יכול לסייע לנו?

לפני שניגע בשאלה כמה עולה גנרטור חשוב להכיר את אופן הפעולה של המכשיר. התפקיד של הגנרטור הוא להעניק לנו מקור חשמל זמין בכל מקום בו נבחר. הגנרטורים לרוב יהיו ניידים, כל מה שנצטרך לעשות הוא לחבר אותם לחיבורים הרלוונטיים לנו. יש גנרטורים שיכולים להתאים לכמות חשמל המספיקה למבנה שלם, יש גנרטורים שמתאימים להספק כוח של מספר מצומצם של מכשירים. הגנרטור יכול לסייע לנו במגוון דרכים, החל ממקור חשמל זמין כאשר אנחנו נמצאים בקמפינג או במקום ללא מקור חשמל. כמו כן, הגנרטור יכול לשמש בתור גיבוי במקרה נפילת חשמל בעסק או בבניין מגורים. 

אז למה בעצם לא נבחר בפאנלים סולאריים? 

הסיבה העיקרית לכך שלא נרצה לבחור בפאנל סולארי היא עניין העלויות. המחיר אותו תשלמו עבור פאנל סולארי ביתי יכול להיות שווה ערך לגנרטור ביתי, לרוב יותר. עם זאת, הפאנל הסולארי אינו מתאים להתניידות. משמע, ההתקנה מתבצעת במקום מסוים ושם הפאנל הסולארי נשאר. פאנל סולארי מתבסס על קרני השמש, ככל שתהיו במקום מוצל ללא מקור אור ככה אספקת החשמל שתגיע לפאנל הסולארי תהיה נמוכה. זאת אומרת, אתם לא יכולים להסתמך על הפאנל הסולארי בימי החורף במאת האחוזים למרות שהחורף בישראל לא באמת חורף רציני.

פאנלים סולאריים מתאימים יותר למשקיעים, או בשביל לחסוך את עלויות חשבון החשמל שלכם בבית. רבים בוחרים להתקין מספר פאנלים סולאריים בודדים על גבי הגג שלהם ובכך לחסוך עלויות חשמל. מדובר על השקעה בטווח ארוך אשר אינה דומה בכלל לשימוש בגנרטורים.

 

כמה עולה גנרטור סולארי?

עולם הגנרטורים תמיד בתנועה, בשנים האחרונות נוכחנו לראות עוד דגמים נוספים של גנרטורים אשר מתאימים לשימוש בכל מקום. היתרון של גנרטור סולארי הוא האפשרות לשלב בין שני העולמות. העולם הראשון הוא הבסיס, גנרטור אשר עובד על דלק ויכול לספק לנו אנרגיה חשמלית על ידי סיבוב המנוע אשר מופעל על ידי בנזין או דיזל. על גבי הבסיס יש לוח סולארי אשר נטען באופן אוטומטי ושומר את החשמל בתוך מאגרים של הגנרטור, משמע שגם אם נגמר לכם הדלק הגנרטור יכול להשתמש באנרגיה אותה צבר לאורך כל שעות היום. המחיר של גנרטור סולארי יהיה החל מ-3,800 ש"ח עבור הספק נמוך שמגיע עד 3,000 וואט. עבור הספק גבוה יותר המחיר מגיע לאזור ה-5,000 ש"ח ומעלה. 

 

כמה עולה גנרטור ביתי?

המחירים של גנרטור ביתי ינוע בטווח של 1,500 ש"ח עד 5,500 ש"ח. גנרטור ביתי יהיה בעל הספק כוח של עד 4,000 וואט לרוב. כאשר אתם נדרשים בהספק וואט גבוה יותר המחירים עולים. היתרון הוא שמדובר על השקעה חד פעמית, הגנרטור יכול לשמש אתכם בכל מקום ובכל זמן. יש לדאוג למקום אחסון ראוי למכשיר, לטפל בו בזמן ולדאוג למייצב מתח תקין. אם אתם מתלבטים לגבי הדגם המתאים לכם אנו ממליצים לכם לשכור גנרטור שאתם מעוניינים בו לתקופה קצרה וכך תוכלו לדעת אם הוא מתאים לכם. מחירי ההשכרה נעים בין 120 ש"ח עד 450 ש"ח ליום עבור גנרטור ביתי. 

כמה עולה גנרטור תעשייתי?

גנרטור תעשייתי הוא גנרטור בעל הספק כוח שיכול בעצם להציל אתכם. גנרטורים תעשייתיים נמצאים בבניין רבי קומות, בתי חולים, מסיבות וכן הלאה. הגנרטור התעשייתי הינו גנרטור עוצמתי, לרוב אתם תדרשו בהובלה כדי להזיז אותו ממקום למקום ולכן לרוב הוא יהיה במקום אחד לאורך כל הזמן. המחירים של גנרטור תעשייתי עד 250,000 וואט יתחילו מעשרות אלפי שקלים ויגיעו למאות אלפי שקלים. כאשר מדובר על התפר בין גנרטור תעשייתי לבייתי, 12,000 וואט עד 20,000 וואט המחירים יהיו החל מ-7,500 ש"ח עד כ-30,000 ש"ח ומעלה.

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו