התקנת גנרטור בבניין משותף

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור בבניין משותף הוא אחד החידושים האחרונים בעולם האנרגיה בת-קיימא. הוא יכול ליצור מספיק חשמל לתקופה ארוכה כאשרבחירת גנרטור לבניין הוא בנוי במלואו ומוכן לפעולה.

גנרטור מספק למבנה אספקה קבועה של חשמל במקרה של הפסקת חשמל. לגנרטורים אלה יש בדרך כלל קיבולת כוח שמספיקה להפעלת מערכות או התקנים חיוניים.

בעבר, גנרטורים היו מכונות גדולות ומגושמות שנועדו לשמש רק בשעת חירום. עם זאת, זה השתנה ככל שהטכנולוגיה גדלה וכעת אתה יכול למצוא גנרטורים קטנים וניידים יותר בקמעונאים מקומיים.

גנרטור משותף הוא כזה שבניינים רבים חולקים במקרה של מקרה חירום או הפסקת חשמל. גנרטורים משותפים ניתן למצוא במתחמי דירות, בנייני משרדים ואפילו בתי ספר בהם הם ממוקמים קרוב למספר רב של בניינים ברדיוס קרוב לגישה נוחה.

חשיבות הגנרטור בבניין המשותף

באופן כללי, בניינים משותפים הם דרך לצמצם עלויות ולהקל על ניהול השטח. בחלק מהמבנים הללו יש גנרטורים למקרה של הפסקת חשמל. ישנן סיבות רבות מדוע גנרטור נחוץ לבניין משותף:

-גנרטור יכול להציל בניין מהפסקת חשמל חירום שעלולה לגרום לתנאים מסוכנים כגון שריפות או שחרור כימיקלים.

-במקרה שאין חשמל, זה יכול לשמש כגיבוי חירום במהלך אסונות טבע כגון הוריקנים ורעידות אדמה כדי לספק חשמל זמני עד להשבת החשמל.

-זה יכול לשמש גם כגיבוי חירום במהלך התקפות טילים, כלומר עדיין יהיו אור, אוורור, חימום וקירור במקרה של התקפה על מערכתמדוע יש צורך בהתקנת גנרטור בבניין משותף הרשת המקומית.

גנרטורים הם מרכיב נפוץ בתשתית. המכונות מייצרות חשמל ומספקות אנרגיה להתקנים אחרים בבניין. הם גם מספקים אנרגיית גיבוי כאשר יש הפסקה, אסון טבע או חירום אחר.

גנרטורים נמצאים לעתים קרובות בשדות תעופה, בנייני משרדים, בתי חולים ואזורי תעבורה אחרים שיש להם דרישות קבועות לחשמל.

גנרטורים נמצאים לרוב במקומות שבהם השימוש בחשמל עשוי להיות מוגבל. ניתן למצוא אותם באזורים כמו קניונים, שדות תעופה, חניונים ותחנות דלק.

הגנרטור משמש לייצור חשמל לפי דרישה. זה ממיר אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. ניתן להפעיל את הגנרטור על ידי סיבוב הידית על גלגל התנופה או על ידי הפעלת זרימת גז דרך הקרבורטור.

הגנרטור יכול לספק חשמל לבניין. הוא מותקן בדרך כלל מחוץ לבניין. הוא מקבל את הכוח שלו מדלק, כגון גז טבעי, פרופאן או סולר.

גנרטורים הם מכשירים חשמליים המייצרים זרם חשמלי כאשר הם מונעים על ידי כוח מכני, תגובות כימיות, אנרגיה סולארית, ביקוע גרעיני או אמצעים אחרים. הם משמשים לעתים קרובות במצבי חירום כאשר אין מקור כוח רשת אמין בקרבת מקום.—

יתרונות הבניין המשותף

ארגונים המנסים להפחית את עלויות התפעול שלהם ולהגדיל את ניצול הנכסים שלהם בודקים לעתים קרובות אפשרויות שונות של בנייה משותפת.

הסיבה העיקרית לכך היא שארגונים יכולים לחסוך בארנונה ובתחזוקת שטח משותף, תוך שהם עדיין מקבלים גישה לציוד ולשירותיםיתרונות התקנת גנרטור בבניין הדרושים להם.

עם זאת, ישנם כמה חסרונות לבניינים משותפים, כגון סיכון מוגבר לגניבה או תאונות, מה שעלול להוביל לבעיות בטיחות עבור אנשים וציוד.

מצד שני – דווקא בבניינים משותפים, גנרטור הוא מקור כוח גיבוי שימושי. גם עבור מבנים גדולים כמו בתי חולים או מרכזי נתונים, וגם לכל בניין משותף מכיוון שהוא יכול לספק כוח חירום בעת הצורך.

גנרטור בבניין משותף יהיה שימושי מאוד בהפסקות חשמל – כיוון שבמקרה כזה, הגנרטור הוא המקור העיקרי לחשמל. ניתן לכבות מערכות לא חיוניות כאשר יש צורך בחשמל. גנרטור יכול גם לייצר חשמל כמערכת גיבוי במהלך הפסקת חשמל.

גנרטורים אינם מחזה נדיר בבתים ומשרדים רבים. הם מספקים חשמל לבניין ומקלים על חיי הבניין. אבל, התבונן מחוץ למקום העבודה שלך – אתה רואה גנרטור מחוץ למשרד שלך?

זהו מראה נפוץ בבניינים משותפים. אם יש מצב חירום, כמו הפסקת חשמל, הגנרטור יפעיל את האורות של הבניין ואת מכשירי החשמל כמו מחשבים ושרתים. זה מבטיח שכל העובדים יכולים להישאר בטוחים ולהמשיך לעבוד במהלך המשבר.

זה גם עוזר להפחית כל מתח נפשי שנגרם כתוצאה מחוסר חשמל במשך זמן רב – מה שהיה גורם לנזק הרבה יותר גרוע בהפסקת חשמל בבית או בעבודה.

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו