השכרת גנרטור

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטורהשכרת גנרטור

חשמל הוא צורך הכרחי בכל מקום וזמן, במיוחד בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים היום שכל המכשירים היומיומיים זקוקים לחיבור חשמל/טעינה כדי לעבוד כמו שצריך. לכן אם אתם זקוקים לחשמל זמין בשטח פתוח בחיק הטבע, כדאי שתכירו את האפשרות של השכרת גנרטור שתסייע לכם ליהנות מזרם חשמל ישיר בכל מקום בו אתם נמצאים. 

כיצד אם כך ניתן להשכיר גנרטור מתאים, איך כדאי לבחור גנרטור ייעודי לצורך האישי, למה כדאי להשכיר גנרטור לא לרכוש אחד כזה ומה העלות של השכרת גנרטור? כל התשובות לכך ומידע נוסף בנושא מפורט בפניכם במאמר הנוכחי.

מהו גנרטור?

מדובר על מכונה המסוגלת לייצר חשמל ללא צורך בחיבור לנקודת חשמל, ולכן הגנרטור ייעודי לשימוש במקומות ושטחים פתוחים שאין בהם אפשרות חיבור לחשמל כמו חורשות, חוף ים, גינות ציבוריות ואפילו בזמן נפילת חשמל בבית כתוצאה מתקלה בלתי צפויה או יזומה במערכת החשמל הביתית.

על מנת שהגנרטור יספק את הספק החשמל הנחוץ הוא צריך לפעול על דלק מסוג בנזין או סולר, וכן יש לוודא כי יש בו מספיק שמן לעבודה תקינה ורצופה לצורך הנעתו.

מה היתרונות של השכרת גנרטור?

באמצעות השכרת גנרטור ניתן לספק חשמל ישיר בכל מקום בו נמצאים עבור כל ציוד חשמלי שמחזיקים, בין אם מעוניינים להשיג חיבור חשמלי של מערכת תאורה או סאונד למסיבות בחיק הטבע, או שעולה הצורך בחיבור מערכות חימום או קירור באזורים ומקומות שאינם נגישים לחיבור חשמלי מתאים. הודות לגנרטורים ניתן למעשה להשיג חשמל בכל מקום שרוצים, וגם להשיג גיבוי חשמלי אמין במקרה שמתרחשת תקלה מסוימת במערכת החשמל הקיימת במקום.

כיצד לבחור גנרטור להשכרה?

כדאי לדעת כי ישנם סוגים רבים ומגוונים של גנרטורים, ולכן חברות המתמחות בהשכרת גנרטורים מציעות מגוון רחב של גנרטורים להשכרה על פי הצורך והייעוד של השוכרים. לכן כאשר פונים לחברת השכרת גנרטור חשוב לאפיין את הצורך של הגנרטור כדי לבחור את הגנרטור המתאים ביותר, כך שההספק החשמלי שהוא יעניק יהיה אידיאלי ופרקטי לצורך הרלוונטי.

פרמטר ראשון שיש לבדוק בבחירת גנרטור מתאים הוא ההספק שלו, כאשר גנרטור גדול ועוצמתי יותר יספק בהתאם תפוקת חשמל גבוהה יותר למשך זמן ארוך יותר. בכדי להתאים את התפוקה שלו לצורך, כדאי לחשב אילו מוצרים חשמליים יחוברו לגנרטור בפועל כמו מערכות הגברה, תאורה, מיזוג אוויר וכו' ולחשב את הצריכה החשמלית שלהם.

מה עדיף – השכרת גנרטור בנזין או סולר?

כיום ניתן למצוא שני סוגים של גנרטורים להשכרה – גנרטור המופעל באמצעות בנזין וגנרטור המופעל על סולר. ניתן לומר כי ההבדל המהותי הקיים בין שני סוגי גנרטורים אלו נוגע לעלות של כל אחד מהם, כאשר גנרטור סולר הינו זול יותר לעומת גנרטור הפועל על בנזין. יחד עם זאת יש לדעת כי גנרטור סולר מפיק רעש חזק יותר בזמן פעולתו, כך שאם הגנרטור מיועד לשימוש עבור מקום קטן או מעט אנשים ללא רעשי רקע חזקים – כדאי לשלם מעט יותר כסף עבור שימוש בגנרטור הפועל על בנזין, שגם יצליח לספק חשמל בצורה שקטה יותר.

דברים שחשוב לדעת על גנרטורים

גנרטורים נועדו להחליף מקור חשמל סטנדרטי בכל מקום שנמצאים בו, אך חשוב לזכור כי מדובר על מכונה מסוכנת העשויה לגרום לשריפות בשימוש לא נכון, ולכן יש להקפיד על מספר כללי זהירות בזמן השימוש בגנרטור מושכר או קנוי. כלל הבטיחות הראשון נוגע להרחקת הגנרטור ממוקדי התקהלות, דבר שניתן לעשות באמצעות כבל מאריך המחבר בין הציוד החשמלי לגנרטור. יש לוודא כי הכבל מונח בצורה בטוחה שתמנע היתקלויות בו.

כיוון שהגנרטור מופעל על דלק, אסור להדליק אש או לעשן בסמוך אליו כדי למנוע היווצרות ניצוצות וחלילה התלקחות שלו. גם כאשר מדליקים מנגל יש לדאוג כי הוא יוצב במרחק בטוח מהגנרטור, וכן להקפיד להשליך את שאריות הגחלים הרחק ממיקומו של הגנרטור. כלל בטיחות נוסף נוגע לאופן השימוש בו, ולכן יש לוודא כי הגנרטור כבוי לפני שממלאים אותו בדלק כדי למנוע תקלות וחשש להתלקחויות.

בנוסף לכללי בטיחות וזהירות, יש לזכור כי הגנרטור הוא בסופו של דבר מכונה ולכן חשוב להקפיד להניח אותו על גבי משטח ישר כדי שיעבוד בצורה רצופה ותקינה. הסיבה לכך היא המבנה של הגנרטור, כך שהצינורות של הגנרטור צריכים להזרים את הדלק המפעיל אותו בצורה אחידה ולכן כל הטיה של הגנרטור עשויה לשבש את הזרימה התקינה של הדלק.

מהו מייצב מתח בגנרטורים להשכרה?

כל חברה להשכרת גנרטורים שפונים אליה תציע לשוכרים גנרטור ייעודי לצרכיהם, בנוסף להמלצה על השכרת גנרטור בעל מייצב מתח. חשוב להבין כי אותה המלצה איננה נועדה "לנפח" את מחיר ההשכרה של הגנרטור, אלא לשמור על הציוד החשמלי אותו השוכרים מתכוונים לחבר לגנרטור ולכן כדאי להעדיף גנרטור כזה.

מייצב המתח בנמצא בגנרטור נועד לשמור על מתח חשמל יציב ותקין במשך כל זמן הפעלת הגנרטור, וכך למנוע תקלות ובעיות העשויים לפגוע בציוד החשמלי שמחובר אל הגנרטור, בייחוד אם מדובר על ציוד חשמלי רגיש כמו מקרנים, מחשבים, ציוד הגברה ועוד מכשירים דיגיטליים אחרים שחבל שייהרסו בגלל הספק מתח לא יציב.

מה ההבדל בין גנרטור רגיל לגנרטור מושתק?

כאמור, גנרטורים הם מכונות הפועלות על דלק מסוג בנזין או סולר, ולכן באופן טבעי המנועים של המכונות הללו עושים רעש רב במהלך פעולתם הרציפה. רעש זה נשמע כמו מעין טרטור שעשוי להפריע למהלך הכנס, מסיבה אוכל אירוע אחר שעורכים במקום שאין בו מקור חשמל ישיר. כדי לאפשר שימוש בגנרטור מבלי שהרעש שהוא מפיק יפגע במהלך האירוע, קיימים גנרטורים מושתקים שקיים בהם רכיב אלקטרוני המאפשר לגנרטור לפעול ללא רעש.

הבחירה בין גנרטור רגיל לגנרטור מושתק צריכה להיות בהתאם לסוג ואופי האירוע הדורש גנרטור, כך לדוגמה עבור אירוע קטן ומצומצם בשטח פתוח כדאי לשכור גנרטור מושתק שלא יפריע למשתתפים, ואילו עבור אירועים גדולים והמוניים שיש בהם מוזיקה חזקה גנרטור רגיל המפיק רעש לא יפריע במהלך פעולתו, כיוון שהרעש מהאירוע יחפה על הרעש שהוא עושה. 

השכרת גנרטור – באילו מקרים כדאי לבצע השכרה ולא קנייה?

האפשרות של השכרת גנרטור יעילה, כדאית ומשתלמת יותר עבור תכנון והפקה של אירועים חד פעמיים כמו מסיבות יום הולדת בגינות ציבוריות, עריכת חתונות בחורשות או שטח פתוח אחר ללא מקור חשמל, תכנון מסיבה בחוף הים, הקמת אוהל אבלים בשטח פתוח וכל צורך אחר בו זקוקים לנקודת חשמל באופן חד פעמי לזמן קצוב.

כמה עולה השכרת גנרטור?

העלות של שירות השכרת גנרטורים איננה קבועה ועשויה להשתנות בהתאם לסוג הגנרטור, גודל וכמות ההספק החשמלי של הגנרטור, כמות ימי ההשכרה הדרושים ועוד פרמטרים אחרים. ניתן למצוא גנרטור להשכרה בעלות של 150 ₪ וכזה בעלות של 500 ₪ ויותר, כאשר העלות של גנרטור בעל הספק חשמלי גדול יותר יהיה גבוה יותר בהתאם. לכן כדי לבחור גנרטור להשכרה שיתאים לצרכים האישיים שלכם חשוב לבחור את הגנרטור על פי המאפיינים שלו, ולא לפי מחיר שהוא זול יותר.

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

053-3532757 גנרטורים בצפון