השכרת גנרטור מחיר

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטור מחירהשכרת גנרטור מחיר

אתם מתכננים לערוך את אירוע החתונה שלכם בשטח פתוח ופסטורלי במקום באולם אירועים סגור, ולכן עליכם לארגן מראש את כל הדברים ההכרחיים לאירוע כמו חברת קייטרינג שתדאג לאכול, מערכת תאורה שתדאג לתאורה המתאימה באירוע, מערכת הגברה שתאפשר להשמיע מוזיקה במהלך החתונה ועוד הרבה ארגונים נוספים שיסייעו לכם לתכנן את החתונה המושלמת שתמיד חלמתם עליה.

כיוון שכל מהלך האירוע מתבסס על אבזור וציוד חשמלי, יש לדאוג גם לחיבור ייעודי למקור חשמל בשטח הפתוח בו החתונה נערכת. כיוון שלא קיימות נקודות חשמל נגישות בשטחים פתוחים בחיק הטבע, רק גנרטור יוכל להתאים במקרה זה לצורך אספקת מתח חשמל יציב ותקין במהלך כל האירוע. כדי להבין מה כרוך בשירות השכרת גנרטור מחיר, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שכדאי לדעת על עולם הגנרטורים.

מתי כדאי להשכיר גנרטור?

שירות השכרת גנרטורים מאפשר לכל אחד להשכיר גנרטור ייעודי עבורו לפרק זמן קצוב, כאשר אין צורך לדאוג לאחסון הגנרטור לאחר השימוש וכן לשינועו אל מקום האירוע. הגנרטור הינו מכונה גדולה וכבדה יחסית, במיוחד אם מדובר על גנרטור גדול המספק מתח חשמלי בכמות גבוהה, ולכן כדאי להשכיר גנרטור כאשר מתכננים לערוך אירוע באופן חד פעמי בו יש צורך במקור חשמל אם עבור חיבור מחשבים, מקרנים, תאורה, רמקולים, מערכות קירור וחימום ולמעשה כל ציוד חשמלי אחר.

השכרת גנרטור מחיר ועלויות כלליות

כיוון שההשכרה של גנרטור הינה חד פעמית, העלות של השכרת גנרטור מחיר תלויה במגוון פרמטרים כמו גודל והספק הגנרטור הנבחר, סוג הגנרטור, האם קיים בו מייצב מתח, האם מדובר על גנרטור מושתק, האם הגנרטור פועל על בנזין או סולר ועוד מאפיינים רבים נוספים. ניתן לומר כי במקרה של גנרטור קטן בעל הספק של 1000 וואט העלות תהיה כ-150 ₪ בממוצע, ואילו עבור גנרטור בהספק גדול יותר של 6500 וואט השכרת גנרטור מחיר יהיה גבוה יותר ויכול להגיע עד 600 ₪.

יש לזכור כי לא מומלץ לבחור גנרטור על פי עלות ההשכרה שלו, כיוון שגנרטור זול יותר יהיה לרוב פשוט ובסיסי יותר ולעיתים לא יספק את הספק המתח החשמלי הנחוץ לאירוע כזה ואחר. לכן הבחירה של גנרטור מושכר צריכה להיות על פי הצורך ולא לפי העלות שלו.

מה המשמעות של מייצב מתח בגנרטורים

כאמור, השכרת גנרטור מחיר תלויה בשלל פרמטרים ביניהם גם הרכיבים שנמצאים בכל גנרטור, כמו מייצבי מתח חשמליים הכרוכים בעלות גבוהה יותר של מחיר ההשכרה לעומת גנרטור סטנדרטי ללא מייצב מתח. לפני שממהרים לבחור בגנרטור הזול יותר ללא אותו מייצב מתח, יש להבין כי התפקיד של אותו מייצב או לצורך שמירה על מתח חשמלי יציב ותקין במשך כל זמן הפעלת הגנרטור.

לכן אם הגנרטור המושכר מיועד להתחבר אל ציוד אלקטרוני רגיש כמו מחשבים, מקרנים, מערכת הגברה וכו' חשוב לוודא כי הוא מכיל את רכיב מייצב המתח כדי להגן על המכשירים החשמליים היקרים שמחוברים אליו. ללא מייצב מתח בגנרטור המתח החשמלי עשוי להשתנות בזמן פעולת הגנרטור, דבר העשוי לגרום לקצר ולהרס של הציוד האלקטרוני הרגיש לשינויים במתח החשמלי.

למה העלות של גנרטור מושתק גבוהה יותר?

מאפיין נוסף המשפיע על השכרת גנרטור מחיר הוא אופן פעולתו של הגנרטור, כאשר קיים גנרטור סטנדרטי הפועל על דלק מסוג בנזין או סולר שמשמיע רעש טרטור חזק בזמן הפעלתו, לעומת גנרטור מושתק המופעל גם הוא על דלק אך פועל בצורה שקטה בהשוואה לגנרטור הרגיל. הגנרטור המושתק פועל בצורה שקטה הודות לכיסוי הפלסטיק הקשיח שעוטף אותו, כך שרעש הטרטור של מנוע הגנרטור נבלע בפלסטיקה שיש עליו.

בשונה מגנרטור רגיל המגיע כמנוע חשוף וגדול, הגנרטור המושתק מעוצב בכיסוי פלסטיק שנראה אסתטי יותר וגם מעניק לגנרטור תכונות הפעלה שקטות יותר – מאפיינים אשר משפיעים בסופו של דבר על מחיר השכרת הגנרטור.

כיצד לבחור גנרטור מתאים?

בכדי לבחור את הגנרטור המתאים ביותר שיספק מתח חשמלי בצורה שוטפת ותקינה, יש לחשוב על מהות האירוע המתוכנן והצורך שהגנרטור צריך למלא במהלכו. לכן במקרה של אירוע חתונה הנערך בשטח פתוח מומלץ לבחור גנרטור בעל מייצב מתח כיוון שיחוברו אליו מכשירים חשמליים רגישים, וכן להעדיף גנרטור מושתק שרעש פעולתו לא יפריע למוזיקה ולאווירה שתהיה במהלך החתונה.

במידה ומדובר על גנרטור שיעניק הספק חשמלי בזמן מסיבת טבע, מסיבה בחוף הים או כל אירוע גדול ורועש אחר ניתן לוותר על הצורך בגנרטור שקט ולבחור גנרטור סטנדרטי אך בעל הספק גבוה שיוכל לעבוד רצוף במשך שעות רבות.

כללי בטיחות שחשוב ליישם בשימוש עם גנרטור

הגנרטור הינו בסופו של דבר מכונה מאסיבית הפועלת על מנוע גדול, כאשר דרך הפעלתו והספק החשמל מתאפשרים באמצעות מילוי דלק במיכל ייעודי הקיים בגנרטור. מכיוון שמדובר על חומר דליק מאוד, חשוב להקפיד על כללי בטיחות בזמן השימוש בגנרטור:

  • יש להציב את הגנרטור על משטח ישר ויציב כדי שנוזל הדלק יגיע לכל רכיבי המנוע, וכן למנוע זליגה ונזילה של דלק מחוץ לגנרטור.
  • יש להרחיק את הגנרטור ממוקדי התקהלות במהלך הפעלתו, כדי שלא יתקלו בו או יתעסקו שלא לצורך ברכיבים שלו. חשוב להרחיק את הגנרטור מהישג ידם של ילדים, זאת ניתן לעשות באמצעות כבל מאריך שיאפשר להציב את הגנרטור במרחק בטוח מאנשים וילדים.
  • כיוון שהגנרטור פועל על דלק, חל איסור מוחלט להציב את הגנרטור בסמוך לאש ישירה, לעשן ליד הגנרטור או להציב אותו בסמוך למקור חום העשוי לחמם אותו ולגרום להתלקחויות.

היכן ניתן להשכיר גנרטור איכותי? 

ישנן חברות שונות המתמחות בהשכרת גנרטורים, ולכן מומלץ למצוא את החברה המומלצת בתחום באמצעות קריאת ביקורות, המלצות וחוות דעת חיוביות בנוגע לאיכות הגנרטור וטיב השירות המוצע.

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו