השכרת גנרטור לקמפינג

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטור לקמפינגהשכרת גנרטור לקמפינג

יש לכם תוכניות לסופ״ש הקרוב? אין דבר שישראלים אוהבים יותר מקמפינג, ומצד שני ישראלים אוהבים לחיות טוב. בעזרת גנרטור לקמפינג תוכלו להפוך את הטיול הבא שלכם למושלם. השכרת גנרטור לקמפינג יכול להעניק לכם אפשרויות תאורה, קירור ומוזיקה ללא צורך במקור חשמל זמין. אז כמה זה עולה לכם, ומהם הדברים החשובים ביותר בבחירת הגנרטור? הנה כל התשובות. 

 

מה החשיבות של הספק וואט?

הנתון הראשון שאתם חייבים לבדוק הוא הספק הוואט של הגנרטור שלכם, הספק וואט או הספק מוצא. הנתון קובע אילו מכשירים תוכלו לחבר לגנרטור ולאורך כמה זמן. כדי לחשב את הספק הוואט הנדרש עליכם לחשב את הספק הוואט הכולל של כל המוצרים בהם תשתמשו. לדוגמה, מקרר צורך כ-1,200 וואט, תאורה תצרוך עוד 400 וואט, יחד יוצא לכם סך הכל 1,600 וואט. האם זה אומר שאתם צריכים גנרטור עם הספק וואט של 1,600 וואט? התשובה היא לא. כדי שהגנרטור יתפקד כמו שצריך אתם צריכים לקחת מרווח וואט. הספק וואט של 1,800 עד 2,000 יעשה את העבודה. 

עליכם לבדוק מהו ההספק הרציף של הגנרטור. משמע ההספק בפועל של הגנרטור הוא מה שיקבע את הבחירה שלכם. הספק הוואט הרציף הוא המקור אליו אתם צריכים לפנות לאחר חישוב כל המוצרים בהם אתם משתמשים. שימו לב, לרוב ההספק הרציף יהיה נמוך יותר אך עדיין יש לקחת מרווח ביטחון של כ-30% מסך המוצרים. ברגע בו אין לכם גנרטור שעומד בהספק הרצוי הוא פשוט יקפוץ פעם אחר פעם. זכרו, הספק הוואט אשר מצוין במפרט טכני הינו כוח המקסימום שלו. ככל שהדלק אוזן כך גם ההספק יורד, את זה פחות אומרים לכם.

האם אתם צריכים גנרטור גדול?

יש לנו 2 אפשרויות, האחת היא גנרטור גדול והשנייה היא גנרטור קטן. הבחירה תלויה בכם ובדרך בה אתם מתניידים. יש גנרטורים בכל הגדלים, את בחירת הגנרטור תעשו בהתאם לכמות החשמל שאתם צורכים. יש גנרטורים בעלי אותו הספק וואט אך משקלים אחרים, לא תמיד אנו נמליץ לבחור דווקא את הגנרטור הקטן. יש מספר חברות מסוימות ומאוד מצומצמות אשר אנו יכולים לסמוך על איכות הגנרטור שלהם גם כאשר הוא קטן. עבור קמפינג אנו נמליץ לכם בכל זאת לבחור בגנרטור גדול. גנרטור גדול הוא יותר נוח (מלבד לנשיאה), הוא יותר מסיבי ועמיד בפני תנאים חיצוניים והוא יספק לכם עבודה רציפה יותר טובה.

 

מה יש לקחת בחשבון?

השכרת גנרטור לקמפינג צריכה להיות מדויקת, מצד אחד אתם צריכים לבחור גנרטור מספיק חזק עבור כל מוצרי החשמל, מצד שני אתם רוצים את מירב הנוחות. כפי שציינו, הדגש העיקרי אותו אתם צריכים לקחת בחשבון הוא האם אתם מתכוונים להתנייד עם המוצר שלכם בכל פעם. אם כן, עליכם יהיה לבחור בגנרטור ולהתבסס על משקל המוצר. גנרטור סטנדרטי יכול להיכנס לרכב, בדרך כלל המשקל שלו ינוע בין 12 קילו עד 18 קילו. כאשר מדובר על גנרטור גדול המשקלים יכולים לקפוץ משמעותית. 

 

איך ישנים בלילה עם רעש כזה?

השכרת גנרטור לקמפינג יכולה להיות מעט מלחיצה, מצד אחד אתם אוהבים את הטבע ורוצים לישון בחוץ, מצד שני אי אפשר לישון עם הרעש האיום של הגנרטורים. יש לנו פיתרון עבורכם, גנרטורים מושתקים. אם אתם מתכוונים לבחור גנרטור שלא עושה רעש עליכם לפנות לגנרטורים המושתקים, לרוב עוצמת הקול שלהם תנוע בין 50 עד 56 דציבלים. החיסרון הוא שכאשר אתם קונים גנרטור מושתק אתם אוטומטית קונים גנרטור קטן, אין גנרטורים גדולים מושתקים. אם מדובר על השכרת גנרטור לקמפינג משפחתי אין בעיה, גנרטור מושתק יעשה את העבודה. אם מדובר על גנרטור שצריך להיות מחובר למספר רב של מכשירים עליכם יהיה לבחור בגנרטור גדול.

 

מחירון השכרת גנרטור לקמפינג

אז כמה זה בעצם עולה לנו? המחיר של השכרת גנרטור נקבע לפי הספק הוואט והנוחות. לפניכם מחירון חודשי להשכרת גנרטור:

השכרת גנרטור עד 7,500 וואט יעלה לכם בין 2,400 ל-3,700 ש"ח.

השכרת גנרטור עד 12,000 וואט יעלה לכם בין 3,700 עד 4,800 ש"ח.

השכרת גנרטור עד 30,000 וואט יעלה לכם בין 4,800 עד 6,400 ש"ח.

השכרת גנרטור מושתק עד 30,000 וואט יעלה לכם בין 5,200 עד 7,000 ש"ח.

השכרת גנרטור מושתק עד 60,000 וואט יעלה לכם בין 7,000 ל-8,800 ש"ח.

השכרת גנרטור מושתק עד 250,000 וואט יעלה לכם בין 19,500 עד ל-24,500 ש"ח.

כאשר מדובר על השכרה יומית המחיר נע בין 8%-12% ממחיר ההשכרה החודשי. כאשר מדובר על השכרת גנרטור עד 12,000 וואט להשכרה יומית המחיר לדוגמא ינוע בין 350 ש"ח עד 500 ש"ח.

גנרטור לקמפינגגנרטור לקמפינג

זה הזמן המושלם לצאת לטייל לא חם מדי אבל גם עוד לא הגיע החורף. היתרון של טיולי קמפינג הוא שאתם יכולים לעשות טיול אוהלים, אתם יכולים לישון בקרוואן, ואתם גם יכולים לישון בתוך שק שינה על החוף. מה שבטוח הוא שאתם צריכים גנרטור לקמפינג. 

 

איך עובד גנרטור לקמפינג?

בואו נחשוב רגע מה אנחנו צריכים כדי לייעל את החופשה שלנו בצורה האולטימטיבית. קודם יש להבחין בין סוג הטיול אליו אתם מכוונים. אם אתם נמצאים עם קרוואן אתם צריכים גנרטור מתאים שיכול לשמור על הספק וואט רציף עבור מקרר, תאורה ועוד. אם מדובר על גנרטור עבור קמפינג אוהלים הספק הוואט אותו נצטרך יהיה נמוך יותר. גנרטור לקמפינג אמור להיות גם חזק וגם חסכוני. עלינו למצוא גנרטור בעל מימדים קטנים שנוכל להכניס אותו לתוך הרכב או במקום נוח אחר בעת השימוש. אם אתם משתמשים בגנרטור במקום פתוח אך עם הרבה אנשים מסביב היינו ממליצים לכם לבחור בגנרטור מושתק, אחרת הרעש יהיה בלתי נסבל. 

כדי לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עליכם לדעת מהם מוצרי החשמל אותם תרצו לחבר לגנרטור. ברגע שיש לכם את כל המוצרים קחו עוד מרווח ביטחון של לפחות 1,000 וואט עבור מוצרים שאולי לא חשבתם שתצטרכו, וגם עבור מרווח בין הספק הוואט של הגנרטור לבין סך כל ההספק הנדרש. כעת אתם יכולים לבחור גנרטור אשר עומד בהספק הוואט הזה. גנרטור קטנים יכולים להגיע להספק וואט של 12,000 ומעלה. 

 

החשיבות של מייצב מתח

גנרטור לקמפינג עובד על ידי מנוע המופעל מדלק. בכל פעם שהדלק נגמר עליכם למלא אותו באופן ידני, יש גנרטורים חסכוניים ויש פחות. גנרטורים קטנים יהיו לרוב בעלי מנוע עם שתי פעימות. מנוע עם 4 פעימות פחות נפוץ בגנרטורים קטנים, אך ניתן למצוא יחידי סגולה. בכל אופן, בין אם יש לכם גנרטור לקמפינג עם 4 פעימות או 2, עליכם עדיין לדאוג למייצב מתח (AVR). התפקיד של מייצב המתח הוא להגן על כל החיבורים של הגנרטור. מייצב המתח שולט במתח לאורך כל הזמן, בין אם מדובר על חיבור אחד או 10 חיבורים. תפקידו לדאוג שהמכשיר יקבל את המתח הנדרש, ולא יותר אחרת הוא עלול להיהרס. 

 

גנרטור לקמפינג או לוח סולארי?

היום ניתן לראות הרבה אנשים שבוחרים להשתמש בלוח סולארי. את הלוח הסולארי ניתן להתקין על גג הרכב או הקרוואן, יש תיקים מיוחד עם פאנלים סולאריים עליהם, ואפילו מזרון נפתח. היתרון של לוח סולארי הוא בעיקר הנגישות, ניתן ממש לסחוב תיק על הגב שצובר אנרגיה מקרני השמש תוך כדי הטיול שלכם. אז למה שלא בעצם תבחרו בפאנל סולארי על פני גנרטור? החיסרון הגדול של פאנלים סולאריים הוא הבלאי והספק מוגבל. בעוד שגנרטור ניתן להניע כל פעם מחדש באמצעות דלק, הפאנל הסולארי צובר כמות מוגבלת של אנרגיה שלאו דווקא תספיק לצורך שלכם, במיוחד אם מדובר על מקררים, קומקום חשמלי ומכשירים דומים שדורשים הרבה חשמל. כמו כן, יש מקרים בהם הפאנל הסולארי לא נוקה היטב, ולמרות שהיה חשוף לשמש לאורך זמן ממושך עדיין לא צבר את קרני השמש כמו שצריך. במקרים כאלה אתם תמצאו את עצמכם בקמפינג ללא חשמל. עדיף תמיד לרכוש או לשכור גנרטור לקמפינג מאשר לקחת סיכונים שלאו דווקא זולים יותר.

אפשרויות השכרה ומחירים

אפשרויות ההשכרה שלכם מגוונות, תוכלו לבחור בין השכרה יומית, שבועית או חודשית. ברוב החברות מקובל לבחור רק בין השכרה יומית לחודשית. המחירים נקבעים על פי עוצמת הוואט של המכשיר.

המחיר להשכרה יומית בהספק של 2,500 וואט יהיה החל מ-200 ש"ח, השכרה חודשית תעלה החל מ-1,000 ש"ח.

המחיר להשכרה יומית בהספק של 5,000 וואט יהיה החל מ-350 ש"ח, השכרה חודשית תעלה החל מ-1,300 ש"ח.

המחיר להשכרה יומית בהספק של 7,000 וואט יהיה החל מ-450 ש"ח, השכרה חודשית תעלה החל מ-1,500 ש"ח.

המחיר להשכרה יומית בהספק של 12,000 וואט יהיה החל מ-600 ש"ח, השכרה חודשית תעלה החל מ-1,700 ש"ח.

הספק וואט גבוה או נמוך ממה שציינו אינו מתאים לקמפינג. גם 12,000 וואט הוא די חריג עבור קמפינג וצריך לחפש גנרטורים בהספק זה עם הגודל הרצוי.

השכרת גנרטור קטןהשכרת גנרטור קטן

הביקוש לגנרטורים גדל מאוד בשנים האחרונות. כאשר נדרש גיבוי למערכת החשמל הגנרטור מספק פתרון קל ופשוט, בין אם מדובר באירועים מיוחדים או בשגרה עבור עסקים, מפעלים או אפילו בתי מגורים. מהו גנרטור קטן ומה היתרונות שלו? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

השכרת גנרטור קטן- למה משמש גנרטור? 

גנרטור, הוא למעשה יחידה הממירה את אנרגיית הסיבוב של המנוע לאנרגיה חשמלית. ישנם שני מנועים שונים לגנרטורים- האחד הוא מנוע דיזל והשני הוא מנוע בנזין. הגנרטור משמש אותנו בהפקת חשמל כאשר אנו נדרשים לגיבוי. המקומות בהם נמצא גנרטור באופן קבוע הם מקומות שלא יכולים להרשות לעצמם לתפקד ללא חשמל כמו בתי חולים לדוגמא. במקומות בהם נדרש גנרטור לזמן קצוב, הדבר הטוב ביותר הוא השכרת גנרטור. כך ניתן לחסוך בכסף ולקבל פתרון יעיל ופשוט. 

השכרת גנרטור קטן- מהו גנרטור קטן?

גנרטור קטן, הוא בעצם גנרטור עם הספק חשמלי של עד 3KVA (קילו ואט אמפר). גנרטור קטן מספיק להפעלה של אירועים קטנים הכוללת תאורה בסיסית ומערכת הגברה או מכשירי חשמל כמו מקרר, מכונת פופקורן ועוד. במקרה שאתם צריכים יותר חשמל אתם תצטרכו להשתמש בגנרטור גדול יותר. 

הגנרטור הקטן הוא קטן מבחינת ההספק החשמלי שלו, אך גם מבחינת הגודל הפיזי שלו, שכן הוא נראה כמו מזוודה נגררת (טרולי). לגנרטור הקטן יש גלגלים וידית אחיזה. בצורה זו קל לנייד אותו ולסחוב אותו למקומות. דבר שהופך אותו לנוח לשימוש בטבע. 

 

השכרת גנרטור קטן- יתרונות של הגנרטור הקטן

 • קל לתפעול

  מערכת ההפעלה של הגנרטור הקטן היא קלה ונוחה מאוד לתפעול. הסיבה לכך היא שמרבית האנשים ששוכרים גנרטור קטן, הם אנשים פרטיים שלא מבינים בגנרטורים. לכן, על מנת שהשכרת הגנרטור תהיה פשוטה, יצרני הגנרטורים הפכו את מערכת ההפעלה לקלה מאוד. 

 • שקט

  הגנרטור הקטן עטוף בפלסטיק. הפלסטיק העוטף אותו סופג את רעש המנוע. בזכות כך, פעולתו של הגנרטור היא שקטה. כך תוכלו למקם את הגנרטור במקום סמוך לאירוע שלכם ולהנות מהשקט מבלי לחפש מקום רחוק ואסטרטגי. 

 • קל לניוד

  כפי שהזכרנו קודם, הגנרטור הקטן הוא בגודל של מזוודה נגררת, הוא מגיע עם גלגלים וידית אחיזה מה שהופך אותו לקל מאוד לסחיבה. כך קל לנייד אותו ברכבים ולסחוב אותו גם למקומות בהם אין גישה לרכב. 

 • מחיר

  המחיר של הגנרטור הקטן הוא יחסית זול ונע סביב 250 שקלים ליום. 

 • משקל

  המשקל של הגנרטור הקטן הוא קל באופן יחסי כך שניתן להרים אותו. אמנם לא תוכלו לעלות איתו על הרים בקלות אך למרחק קצר הוא בהחלט אפשרי להרמה.

 • גודל פיזי

  כמו המשקל הקל גם הגודל הפיזי מקל על הניוד של הגנרטור הקטן. שכן כפי שהזכרנו הוא יחסית קטן (בגודל של מזוודה נגררת)- הוא נכנס לכל רכב ולא תופס הרבה מקום במחסן. 

השכרת גנרטור קטן- מה החסרונות של הגנרטור הקטן?

 • אמינות

  האמינות של הגנרטורים הקטנים היא לא מאוד גבוהה. יחסית לגנרטורים הבינוניים והגדולים, הגנרטורים הקטנים נחשבים ללא אמינים ולא עמידים במיוחד. 

 • חלשים

  ההספק החשמלי שלהם הוא יחסית נמוך לכן לאחר שימוש ממושך הם נחלשים ועבודתם לא תמיד רציפה. מסיבה זו קשה לסמוך עליהם שיחזיקו למשך כל האירוע. 

 

השכרת גנרטור קטן- מה המחיר?

כפי שהזכרנו קודם, אחד היתרונות של הגנרטור הקטן הוא שהוא זול. המחיר של הגנרטור הקטן נע סביב 250 שקלים ליום, או סביב 1,000 שקלים לחודש. כפי שהזכרנו קודם, הגנרטור הקטן לא תמיד אמין ולכן חשוב מאוד לשכור גנרטור מחברה אמינה ומקצועית, על מנת שהגנרטור לא יפסיק את עבודתו בזמן האירוע שלכם. 

השכרת גנרטורהשכרת גנרטור

חשמל הוא צורך הכרחי בכל מקום וזמן, במיוחד בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים היום שכל המכשירים היומיומיים זקוקים לחיבור חשמל/טעינה כדי לעבוד כמו שצריך. לכן אם אתם זקוקים לחשמל זמין בשטח פתוח בחיק הטבע, כדאי שתכירו את האפשרות של השכרת גנרטור שתסייע לכם ליהנות מזרם חשמל ישיר בכל מקום בו אתם נמצאים. 

כיצד אם כך ניתן להשכיר גנרטור מתאים, איך כדאי לבחור גנרטור ייעודי לצורך האישי, למה כדאי להשכיר גנרטור לא לרכוש אחד כזה ומה העלות של השכרת גנרטור? כל התשובות לכך ומידע נוסף בנושא מפורט בפניכם במאמר הנוכחי.

מהו גנרטור?

מדובר על מכונה המסוגלת לייצר חשמל ללא צורך בחיבור לנקודת חשמל, ולכן הגנרטור ייעודי לשימוש במקומות ושטחים פתוחים שאין בהם אפשרות חיבור לחשמל כמו חורשות, חוף ים, גינות ציבוריות ואפילו בזמן נפילת חשמל בבית כתוצאה מתקלה בלתי צפויה או יזומה במערכת החשמל הביתית.

על מנת שהגנרטור יספק את הספק החשמל הנחוץ הוא צריך לפעול על דלק מסוג בנזין או סולר, וכן יש לוודא כי יש בו מספיק שמן לעבודה תקינה ורצופה לצורך הנעתו.

מה היתרונות של השכרת גנרטור?

באמצעות השכרת גנרטור ניתן לספק חשמל ישיר בכל מקום בו נמצאים עבור כל ציוד חשמלי שמחזיקים, בין אם מעוניינים להשיג חיבור חשמלי של מערכת תאורה או סאונד למסיבות בחיק הטבע, או שעולה הצורך בחיבור מערכות חימום או קירור באזורים ומקומות שאינם נגישים לחיבור חשמלי מתאים. הודות לגנרטורים ניתן למעשה להשיג חשמל בכל מקום שרוצים, וגם להשיג גיבוי חשמלי אמין במקרה שמתרחשת תקלה מסוימת במערכת החשמל הקיימת במקום.

כיצד לבחור גנרטור להשכרה?

כדאי לדעת כי ישנם סוגים רבים ומגוונים של גנרטורים, ולכן חברות המתמחות בהשכרת גנרטורים מציעות מגוון רחב של גנרטורים להשכרה על פי הצורך והייעוד של השוכרים. לכן כאשר פונים לחברת השכרת גנרטור חשוב לאפיין את הצורך של הגנרטור כדי לבחור את הגנרטור המתאים ביותר, כך שההספק החשמלי שהוא יעניק יהיה אידיאלי ופרקטי לצורך הרלוונטי.

פרמטר ראשון שיש לבדוק בבחירת גנרטור מתאים הוא ההספק שלו, כאשר גנרטור גדול ועוצמתי יותר יספק בהתאם תפוקת חשמל גבוהה יותר למשך זמן ארוך יותר. בכדי להתאים את התפוקה שלו לצורך, כדאי לחשב אילו מוצרים חשמליים יחוברו לגנרטור בפועל כמו מערכות הגברה, תאורה, מיזוג אוויר וכו' ולחשב את הצריכה החשמלית שלהם.

מה עדיף – השכרת גנרטור בנזין או סולר?

כיום ניתן למצוא שני סוגים של גנרטורים להשכרה – גנרטור המופעל באמצעות בנזין וגנרטור המופעל על סולר. ניתן לומר כי ההבדל המהותי הקיים בין שני סוגי גנרטורים אלו נוגע לעלות של כל אחד מהם, כאשר גנרטור סולר הינו זול יותר לעומת גנרטור הפועל על בנזין. יחד עם זאת יש לדעת כי גנרטור סולר מפיק רעש חזק יותר בזמן פעולתו, כך שאם הגנרטור מיועד לשימוש עבור מקום קטן או מעט אנשים ללא רעשי רקע חזקים – כדאי לשלם מעט יותר כסף עבור שימוש בגנרטור הפועל על בנזין, שגם יצליח לספק חשמל בצורה שקטה יותר.

דברים שחשוב לדעת על גנרטורים

גנרטורים נועדו להחליף מקור חשמל סטנדרטי בכל מקום שנמצאים בו, אך חשוב לזכור כי מדובר על מכונה מסוכנת העשויה לגרום לשריפות בשימוש לא נכון, ולכן יש להקפיד על מספר כללי זהירות בזמן השימוש בגנרטור מושכר או קנוי. כלל הבטיחות הראשון נוגע להרחקת הגנרטור ממוקדי התקהלות, דבר שניתן לעשות באמצעות כבל מאריך המחבר בין הציוד החשמלי לגנרטור. יש לוודא כי הכבל מונח בצורה בטוחה שתמנע היתקלויות בו.

כיוון שהגנרטור מופעל על דלק, אסור להדליק אש או לעשן בסמוך אליו כדי למנוע היווצרות ניצוצות וחלילה התלקחות שלו. גם כאשר מדליקים מנגל יש לדאוג כי הוא יוצב במרחק בטוח מהגנרטור, וכן להקפיד להשליך את שאריות הגחלים הרחק ממיקומו של הגנרטור. כלל בטיחות נוסף נוגע לאופן השימוש בו, ולכן יש לוודא כי הגנרטור כבוי לפני שממלאים אותו בדלק כדי למנוע תקלות וחשש להתלקחויות.

בנוסף לכללי בטיחות וזהירות, יש לזכור כי הגנרטור הוא בסופו של דבר מכונה ולכן חשוב להקפיד להניח אותו על גבי משטח ישר כדי שיעבוד בצורה רצופה ותקינה. הסיבה לכך היא המבנה של הגנרטור, כך שהצינורות של הגנרטור צריכים להזרים את הדלק המפעיל אותו בצורה אחידה ולכן כל הטיה של הגנרטור עשויה לשבש את הזרימה התקינה של הדלק.

מהו מייצב מתח בגנרטורים להשכרה?

כל חברה להשכרת גנרטורים שפונים אליה תציע לשוכרים גנרטור ייעודי לצרכיהם, בנוסף להמלצה על השכרת גנרטור בעל מייצב מתח. חשוב להבין כי אותה המלצה איננה נועדה "לנפח" את מחיר ההשכרה של הגנרטור, אלא לשמור על הציוד החשמלי אותו השוכרים מתכוונים לחבר לגנרטור ולכן כדאי להעדיף גנרטור כזה.

מייצב המתח בנמצא בגנרטור נועד לשמור על מתח חשמל יציב ותקין במשך כל זמן הפעלת הגנרטור, וכך למנוע תקלות ובעיות העשויים לפגוע בציוד החשמלי שמחובר אל הגנרטור, בייחוד אם מדובר על ציוד חשמלי רגיש כמו מקרנים, מחשבים, ציוד הגברה ועוד מכשירים דיגיטליים אחרים שחבל שייהרסו בגלל הספק מתח לא יציב.

מה ההבדל בין גנרטור רגיל לגנרטור מושתק?

כאמור, גנרטורים הם מכונות הפועלות על דלק מסוג בנזין או סולר, ולכן באופן טבעי המנועים של המכונות הללו עושים רעש רב במהלך פעולתם הרציפה. רעש זה נשמע כמו מעין טרטור שעשוי להפריע למהלך הכנס, מסיבה אוכל אירוע אחר שעורכים במקום שאין בו מקור חשמל ישיר. כדי לאפשר שימוש בגנרטור מבלי שהרעש שהוא מפיק יפגע במהלך האירוע, קיימים גנרטורים מושתקים שקיים בהם רכיב אלקטרוני המאפשר לגנרטור לפעול ללא רעש.

הבחירה בין גנרטור רגיל לגנרטור מושתק צריכה להיות בהתאם לסוג ואופי האירוע הדורש גנרטור, כך לדוגמה עבור אירוע קטן ומצומצם בשטח פתוח כדאי לשכור גנרטור מושתק שלא יפריע למשתתפים, ואילו עבור אירועים גדולים והמוניים שיש בהם מוזיקה חזקה גנרטור רגיל המפיק רעש לא יפריע במהלך פעולתו, כיוון שהרעש מהאירוע יחפה על הרעש שהוא עושה. 

השכרת גנרטור – באילו מקרים כדאי לבצע השכרה ולא קנייה?

האפשרות של השכרת גנרטור יעילה, כדאית ומשתלמת יותר עבור תכנון והפקה של אירועים חד פעמיים כמו מסיבות יום הולדת בגינות ציבוריות, עריכת חתונות בחורשות או שטח פתוח אחר ללא מקור חשמל, תכנון מסיבה בחוף הים, הקמת אוהל אבלים בשטח פתוח וכל צורך אחר בו זקוקים לנקודת חשמל באופן חד פעמי לזמן קצוב.

כמה עולה השכרת גנרטור?

העלות של שירות השכרת גנרטורים איננה קבועה ועשויה להשתנות בהתאם לסוג הגנרטור, גודל וכמות ההספק החשמלי של הגנרטור, כמות ימי ההשכרה הדרושים ועוד פרמטרים אחרים. ניתן למצוא גנרטור להשכרה בעלות של 150 ₪ וכזה בעלות של 500 ₪ ויותר, כאשר העלות של גנרטור בעל הספק חשמלי גדול יותר יהיה גבוה יותר בהתאם. לכן כדי לבחור גנרטור להשכרה שיתאים לצרכים האישיים שלכם חשוב לבחור את הגנרטור על פי המאפיינים שלו, ולא לפי מחיר שהוא זול יותר.

 

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!