השכרת גנרטור לקמפינג

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטור לקמפינגהשכרת גנרטור לקמפינג

יש לכם תוכניות לסופ״ש הקרוב? אין דבר שישראלים אוהבים יותר מקמפינג, ומצד שני ישראלים אוהבים לחיות טוב. בעזרת גנרטור לקמפינג תוכלו להפוך את הטיול הבא שלכם למושלם. השכרת גנרטור לקמפינג יכול להעניק לכם אפשרויות תאורה, קירור ומוזיקה ללא צורך במקור חשמל זמין. אז כמה זה עולה לכם, ומהם הדברים החשובים ביותר בבחירת הגנרטור? הנה כל התשובות. 

 

מה החשיבות של הספק וואט?

הנתון הראשון שאתם חייבים לבדוק הוא הספק הוואט של הגנרטור שלכם, הספק וואט או הספק מוצא. הנתון קובע אילו מכשירים תוכלו לחבר לגנרטור ולאורך כמה זמן. כדי לחשב את הספק הוואט הנדרש עליכם לחשב את הספק הוואט הכולל של כל המוצרים בהם תשתמשו. לדוגמה, מקרר צורך כ-1,200 וואט, תאורה תצרוך עוד 400 וואט, יחד יוצא לכם סך הכל 1,600 וואט. האם זה אומר שאתם צריכים גנרטור עם הספק וואט של 1,600 וואט? התשובה היא לא. כדי שהגנרטור יתפקד כמו שצריך אתם צריכים לקחת מרווח וואט. הספק וואט של 1,800 עד 2,000 יעשה את העבודה. 

עליכם לבדוק מהו ההספק הרציף של הגנרטור. משמע ההספק בפועל של הגנרטור הוא מה שיקבע את הבחירה שלכם. הספק הוואט הרציף הוא המקור אליו אתם צריכים לפנות לאחר חישוב כל המוצרים בהם אתם משתמשים. שימו לב, לרוב ההספק הרציף יהיה נמוך יותר אך עדיין יש לקחת מרווח ביטחון של כ-30% מסך המוצרים. ברגע בו אין לכם גנרטור שעומד בהספק הרצוי הוא פשוט יקפוץ פעם אחר פעם. זכרו, הספק הוואט אשר מצוין במפרט טכני הינו כוח המקסימום שלו. ככל שהדלק אוזן כך גם ההספק יורד, את זה פחות אומרים לכם.

האם אתם צריכים גנרטור גדול?

יש לנו 2 אפשרויות, האחת היא גנרטור גדול והשנייה היא גנרטור קטן. הבחירה תלויה בכם ובדרך בה אתם מתניידים. יש גנרטורים בכל הגדלים, את בחירת הגנרטור תעשו בהתאם לכמות החשמל שאתם צורכים. יש גנרטורים בעלי אותו הספק וואט אך משקלים אחרים, לא תמיד אנו נמליץ לבחור דווקא את הגנרטור הקטן. יש מספר חברות מסוימות ומאוד מצומצמות אשר אנו יכולים לסמוך על איכות הגנרטור שלהם גם כאשר הוא קטן. עבור קמפינג אנו נמליץ לכם בכל זאת לבחור בגנרטור גדול. גנרטור גדול הוא יותר נוח (מלבד לנשיאה), הוא יותר מסיבי ועמיד בפני תנאים חיצוניים והוא יספק לכם עבודה רציפה יותר טובה.

 

מה יש לקחת בחשבון?

השכרת גנרטור לקמפינג צריכה להיות מדויקת, מצד אחד אתם צריכים לבחור גנרטור מספיק חזק עבור כל מוצרי החשמל, מצד שני אתם רוצים את מירב הנוחות. כפי שציינו, הדגש העיקרי אותו אתם צריכים לקחת בחשבון הוא האם אתם מתכוונים להתנייד עם המוצר שלכם בכל פעם. אם כן, עליכם יהיה לבחור בגנרטור ולהתבסס על משקל המוצר. גנרטור סטנדרטי יכול להיכנס לרכב, בדרך כלל המשקל שלו ינוע בין 12 קילו עד 18 קילו. כאשר מדובר על גנרטור גדול המשקלים יכולים לקפוץ משמעותית. 

 

איך ישנים בלילה עם רעש כזה?

השכרת גנרטור לקמפינג יכולה להיות מעט מלחיצה, מצד אחד אתם אוהבים את הטבע ורוצים לישון בחוץ, מצד שני אי אפשר לישון עם הרעש האיום של הגנרטורים. יש לנו פיתרון עבורכם, גנרטורים מושתקים. אם אתם מתכוונים לבחור גנרטור שלא עושה רעש עליכם לפנות לגנרטורים המושתקים, לרוב עוצמת הקול שלהם תנוע בין 50 עד 56 דציבלים. החיסרון הוא שכאשר אתם קונים גנרטור מושתק אתם אוטומטית קונים גנרטור קטן, אין גנרטורים גדולים מושתקים. אם מדובר על השכרת גנרטור לקמפינג משפחתי אין בעיה, גנרטור מושתק יעשה את העבודה. אם מדובר על גנרטור שצריך להיות מחובר למספר רב של מכשירים עליכם יהיה לבחור בגנרטור גדול.

 

מחירון השכרת גנרטור לקמפינג

אז כמה זה בעצם עולה לנו? המחיר של השכרת גנרטור נקבע לפי הספק הוואט והנוחות. לפניכם מחירון חודשי להשכרת גנרטור:

השכרת גנרטור עד 7,500 וואט יעלה לכם בין 2,400 ל-3,700 ש"ח.

השכרת גנרטור עד 12,000 וואט יעלה לכם בין 3,700 עד 4,800 ש"ח.

השכרת גנרטור עד 30,000 וואט יעלה לכם בין 4,800 עד 6,400 ש"ח.

השכרת גנרטור מושתק עד 30,000 וואט יעלה לכם בין 5,200 עד 7,000 ש"ח.

השכרת גנרטור מושתק עד 60,000 וואט יעלה לכם בין 7,000 ל-8,800 ש"ח.

השכרת גנרטור מושתק עד 250,000 וואט יעלה לכם בין 19,500 עד ל-24,500 ש"ח.

כאשר מדובר על השכרה יומית המחיר נע בין 8%-12% ממחיר ההשכרה החודשי. כאשר מדובר על השכרת גנרטור עד 12,000 וואט להשכרה יומית המחיר לדוגמא ינוע בין 350 ש"ח עד 500 ש"ח.

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו