השכרת גנרטור לעסק

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטור לעסקהשכרת גנרטור לעסק

העסק שלכם הוא מקור הפרנסה היחידי או לפחות העיקרי שלכם, לכן אתם חייבים לדעת לשמור עליו היטב. אנו רואים הרבה פעמים עסקים אשר מאבדים את כל ההכנסות שלהם, הלקוחות שלהם נפגעים ואין להם דרך להימנע מכך. עם זאת, פעמים רבות אנו לא מבינים למה. השכרת גנרטור לעסק יכול להיות עבור עסקי המתנפחים או עסקים אשר משתמשים במקור חשמל כמו גנרטור. מצד שני, יש גם עסקים רבים אשר נעזרים בגנרטור גיבוי, ברגע בו החשמל בעסק שלכם לא פעיל ואתם מתבססים על כך אתם יכולים לאבד המון מכירות וגם לקוחות שלא מרוצים מההתנהלות הזאת.

 

מהו גנרטור חירום?

גנרטור חירום יכול להיות כל סוג של גנרטור, לא משנה מהו הגודל שלו או הספק הוואט. חשוב לדעת להתאים את הספק הוואט בהתאם לאחזקת החשמל בעסק שלכם. התפקיד של גנרטור חירום הוא להיכנס לפעולה ברגע בו המערכת החשמלית לא עובדת מכל סיבה שהיא. קחו לדוגמא בניין מגורים רב קומות, יש 40 קומות בבניין ויש הפסקת חשמל, במקרה כזה נכנס לעבודה גנרטור החירום אשר ממשיך בביצוע הפעולות החשמליות. יש מקומות שחייבים גנרטור חירום, כמו בתי חולים. לדעתנו, כל עסק צריך להחזיק בגנרטור חירום במקרה של נפילת חשמל, בדרך זו תוכלו למשוך אליכם עוד לקוחות בגלל השירות המקצועי שלכם, וכמו כן לא תפספסו לקוחות. 

אילו עסקים צריכים גנרטור?

יש עסקים שעובדים במקומות פתוחים, אירועי קייטרינג, סדנאות חוץ, הארחה ועוד… כל עסק אשר עובד במקום בו אין מקור חשמל זמין יהיה חייב להחזיק בגנרטור. מה עושים כאשר אנחנו צריכים עוצמת חשמל גבוהה? היום יש גנרטורים שיכולים להחזיק חשמל עבור בניין משרדים שלם, אתם צריכים לדעת לבחור את הגנרטור הנכון. השכרת גנרטור לעסק צריכה להיות מבוססת על היבטים שונים, האם אתם מתניידים עם הגנרטור, האם הגנרטור הוא לצורך גיבוי וכן הלאה. 

 

יש גנרטורים קטנים אשר לא יחייבו אתכם בהובלה, ויש גנרטורים ענקיים שמחייבים אתכם בנגרר. התאמת הגנרטור לצורך העסקי הוא חשוב, אתם צריכים לדעת מהו הספק הוואט הנדרש על מנת שתוכלו לתפעל את העסק שלכם. שימו לב להבדל בין הספק וואט לבין הספק רציף. הספק רציף הוא הדבר העיקרי שאתם רוצים לבחון, הוא למעשה מבטא את הספק הכוח לאורך זמן. כאשר אתם צריכים לחבר ציוד חשמלי אשר סך כל הכוח הנדרש הוא 3,500 עליכם לקחת עוד לפחות 300 וואט מרווח, משמע גנרטור עם הספק כוח של 3,800 ואף יותר. המרווח הוא חשוב בשביל לא ליצור עומס על הגנרטור.

 

גנרטור מושתק אל מול גנרטור סטנדרטי

ההבדל בין גנרטור מושתק לבין גנרטור סטנדרטי כמובן בא לידי ביטוי בעוצמת הרעש, אך לא רק. גנרטור מושתק לרוב יהיה יקר יותר מאשר גנרטור סטנדרטי בעל אותו הספק. השכרת גנרטור לעסק צריכה להיות מותאמת, אם יש לכם לקוחות בעסק אשר הרעש עלול להפריע להם כדאי לכם לבחור בגנרטור מושתק. אם מדובר על מקום חיצוני, הומה אדם והגנרטור לא נמצא בטווח של הלקוחות אין כל בעיה להחזיק בגנרטור סטנדרטי. יש עוד נתון חשוב, בדרך כלל גנרטורים סטנדרטיים יהיו חזקים יותר מאשר גנרטורים מושתקים. גנרטורים מושתקים הם קטנים לרוב ונוחים לנשיאה, אך מעט יותר חלשים.

כמה זה עולה לי?

השכרת גנרטור לעסק מתאימה להשכרה יומית או חודשית. לרוב כאשר מדובר על עסק פעיל העסקה המשתלמת ביותר תהיה לשכור את הגנרטור למשך חודש ומעלה. יש הבדלי מחירים מהותיים בין השכרה יומית ובין השכרה חודשית. המחיר משתנה בהתאם להספק הכוח ותקופת השימוש, לפניכם מחירון לפי יום וחודש:

 

השכרת גנרטור ליום בהספק כוח של עד 12,000 וואט יעלה לכם 400 עד 500 ש"ח

השכרת גנרטור לחודש בהספק כוח של יעלה לכם עד 12,000 וואט יעלה לכם 3,700 עד 4,600 ש"ח

 

השכרת גנרטור ליום בהספק כוח של עד 30,000 וואט יעלה לכם 600 עד 700 ש"ח

השכרת גנרטור לחודש בהספק כוח של עד 30,000 וואט יעלה לכם 5,500 עד 6,700 ש"ח

 

השכרת גנרטור מושתק ליום בהספק כוח של עד 250,000 וואט יעלה לכם כ-2,200 ש"ח

השכרת גנרטור מושתק לחודש בהספק כוח של עד 250,000 וואט יעלה לכם 18,500 עד 24,000 ש"ח.

 

יש לקחת בחשבון, כאשר אנו בוחרים בהשכרה יומית אנו נצטרך לשלם עלויות הובלה ונגרר. חלק מהחברות מציעות את השירות כלול במחיר, אך לרוב מדובר על השכרה חודשית. השכרת גנרטור לעסק יכולה להיות גם שבועית דרך חלק מהחברות, אך המחיר המשתלם ביותר עבור הצרכן הוא השכרת גנרטור לעסק למשך של חודש לפחות. בדרך כלל עסקים גם יעדיפו את הגנרטור אצלם לתקופה ארוכה יותר. 

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

053-3532757 גנרטורים בצפון