השכרת גנרטור לאירוע

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטור לאירועהשכרת גנרטור לאירוע

מתכננים מסיבה לחברים או כמה לילות בים? אירועים בכלל ובשטח בפרט, הם אחד הדברים הנפוצים שמתאפשרים בעיקר בזכות גנרטור שמספק לנו חשמל. השכרת גנרטור לאירוע היא דבר נפוץ מאוד בעיקר בקרב צעירים שמקיימים מסיבות או ישנים בשטח. מתכננים לשכור גנרטור לאירוע? כך תדעו מה לעשות. 

 

השכרת גנרטור לאירוע- איזה גנרטור כדאי לנו לשכור?

כאשר רוצים גנרטור לאירוע, מחפשים למעשה גנרטור לזמן קצוב. לכן, עליכם לחשוב קודם כל מה הצורך שלכם מהגנרטור וכך תוכלו לדעת מה הגנרטור הטוב והמתאים לצרכים שלכם. לאירוע מצומצם של כמה שעות, תוכלו לבחור בגנרטור קטן בהספק חשמל של עד 3KVA (קילו ואט אמפר). הגנרטור הקטן מתאים לתאורה בסיסית, מערכת הגברה, מכונת פופקורן, מכונת שיערות סבתא ועוד. לגנרטור הקטן יש יתרונות רבים שכן מחירו יחסית זול, הוא קל לניוד ולתפעול, והוא שקט, כך שתוכלו למקם אותו קרוב למסיבה שלכם. עם זאת, לגנרטור הקטן יש חיסרון מרכזי- הוא לא מצליח לעבוד באופן רציף לפרקי זמן ארוכים. אם אתם רוצים אירוע ארוך שכולל מספר ימים, עליכם לבחור בגנרטור גדול יותר. יש הספקי חשמל שונים לגנרטורים גדולים, לכן אתם צריכים לדעת מה הצורך שלכם ולהתאים את הספק החשמל בהתאם. 

השכרת גנרטור לאירוע- מה חשוב בהשכרת גנרטור לאירוע?

בהשכרת גנרטור לאירוע, חשוב מאוד לשים לב לאמינות החברה ממנה שוכרים את הגנרטור. כאשר שוכרים גנרטור לאירוע, למעשה שוכרים גנרטור לזמן קצוב מאוד. אף אחד לא רוצה להגיע לרגע האירוע ולגלות שהגנרטור לא עובד כראוי או לא עובד בכלל. הגנרטור נועד לשרת אתכם במקום בו אין חשמל מסודר, או לגבות את מערכת החשמל שיש לכם ולכן אם הוא לא יתפקד כראוי הרי שהוא לא ממלא אחר תפקידו. לכן, כאשר שוכרים גנרטור לאירוע חשוב מאוד לוודא שהחברה ממנה אתם מבצעים את השכרת הגנרטור היא חברה אמינה ומקצועית. אל תמהרו לשכור גנרטור בחברה שמציעה את המחיר הזול ביותר שכן איכות הגנרטור והשירות אותו תקבלו יהיו בהתאם. וודאו שהחברה מתחזקת את הגנרטורים באופן ראוי ולא מחזיקה גנרטורים ישנים מידי. חפשו אחר חברה אמינה, עם מחירים סבירים ושירות ברמה גבוהה שתספק לכם את הגנרטור הטוב ביותר. 

 

השכרת גנרטור לאירוע– כמה זה עולה? 

המחירים של הגנרטורים משתנים על פי גורמים שונים. 

 • הספק החשמל הנדרש

  לשם מה הגנרטור נחוץ. בהשכרת גנרטור לאירוע צריך לדעת עבור מה אתם שוכרים אותו- תאורה בסיסית ומערכת הגברה או רשת חשמל שלמה שתספיק לכמות גדולה של אנשים? ברגע שתדעו את הצורך שלכם תדעו מה הספק החשמל הנדרש.

 • מידת הרעש

  על מנת להפחית את מידת הרעש אתם צריכים חופה אקוסטית שתבלום את הרעש, אך תייקר את המחיר. אם יש ברשותכם חדר אקוסטי בו הגנרטור ישהה אז אתם יכולים לוותר על החופה האקוסטית, אך לרוב האנשים אין חדר כזה והם צריכים להוסיף חופה אקוסטית.

 • פרק הזמן שהגנרטור יפעל

  מה משך הזמן בו הגנרטור יופעל ובאיזו תדירות. אם אתם רוצים שהגנרטור יפעל באופן רצוף למשך כל האירוע אתם צריכים לשכור גנרטור עם הספק חשמל מתאים ומנוע מתאים. 

 • איש מקצוע

  במקרים רבים בהם שוכרים גנרטור, מתלווה איש מקצוע שאחראי על הפעלת הגנרטור. ככל שהגנרטור גדול יותר כך יש יותר סיכוי שיתלווה איש מקצוע. 

 • דלק

  ככל שהגנרטור פועל לזמן ארוך יותר, כך תצטרכו יותר דלק. כמות הדלת תייקר את המחיר הסופי. יש לציין שרוב החברות בהן ניתן לשכור גנרטורים, מציעות בנוסף להשכרת הגנרטור שירותי אספקת דלק. 

 • הובלה

  ככל שהמרחק שיש להוביל את הגנרטור גדול יותר כך עלות ההובלה תעלה. 

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!