השכרת גנרטורים גדולים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

השכרת גנרטורים גדוליםהשכרת גנרטורים גדולים

אם יש לכם אירוע בקרוב במקום פתוח אתם צריכים מקור חשמל. הדרך הטובה ביותר להבטיח אירוע מושלם הוא באמצעות השכרת גנרטור אשר מתאים לסדר גודל האירוע. השכרת גנרטורים גדולים מתאימה לסוג מסוים של אירועים. יש היום עוד אלטרנטיבות מלבד גנרטור לייצור מקור אנרגיה זמין, האם גנרטור באמת משתלם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם משקיעים כסף על השכרת ציוד לאירוע הבא שלכם.

איך גנרטור עובד?

גנרטורים עובדים על עיקרון פיזיקלי פשוט, חומר מוליך אשר נמצא בתנועה בין שני קטבים של מגנט. בדרך זו החומר המוליך גורם לתנועה אלקטרונית של כל צד. הרכיבים המוליכים שיש בגנרטורים הם בדרך כלל כבלים של נחושת אשר ינועו בתוך שדה מגנטי. חשוב להדגיש, יש סוגים שונים של גנרטורים אשר פועלים פחות או יותר על אותו בסיס, אך יש מעטים גם שלא. לדוגמה, יש גנרטורים חדשים שעובדים על בסיס אנרגיה סולארית, בדומה ללוחות סולאריים. הגנרטורים שאתם מכירים עובדים על דלק או שרפת פחם. היתרון הוא שאתם לא צריכים להסתמך על עוצמת השמש באותו יום, אתם פשוט קונים דלק. גנרטור פשוט יכול להחזיק 8 שעות עם חיבורים בסדר וואט גבוה יחסית.

התאמת גנרטור לצורך שלכם

השכרת גנרטורים גדולים חייבת להיות מותאמת לצורך שלכם. יש גנרטורים בסדר גודל שונה, יש גנרטורים ניידים, גנרטורים למצבי חירום, גנרטורים מושתקים ועוד. כדי לדעת איזה גנרטור אתם צריכים אתם צריכים לוודא מהו הספק הוואט הנדרש לצורך שלכם. אם המטרה שלכם היא לשכור גנרטור בשביל מקרר בלבד, אתם לא צריכים גנרטור עם הספק וואט גבוה במיוחד.

כאשר אנו מדברים על השכרת גנרטורים גדולים זה בעיקר בשביל אירועים, מסיבות או גנרטור אשר יספק הספק וואט עבור מגוון רחב של מוצרים. ניתן לראות על כל ציוד את הספק הוואט הנדרש בשביל שיפעל. ברגע בו אתם בוחרים גנרטור אשר עונה בדיוק על הספק הוואט של המוצרים זה גם לא יעיל. עליכם תמיד לקחת מרווח אקסטרה כדי שהגנרטור באמת יעבוד כמו שצריך.

עליכם לשים לב לדגשים קטנים, השכרת גנרטורים גדולים יכולה להיות מאוד מבלבלת. מצד אחד אתם רוצים גנרטור אשר יעניק לנו די חשמל זמין, אך מצד שני הרעש של הגנרטורים יכול להיות בלתי נסבל. בשביל זה נוצרו הגנרטורים המושתקים. גנרטורים מושתקים נמצאים עם רמת דציבלים שלא עולה על 56 Dz בדרך כלל. שימו לב, השכרת גנרטורים גדולים מתאימה בעיקר למקומות שאין שינוע רב. הגנרטורים עצמם יכולים להיות כבדים ולהגיע למשקלים של 40 קילוגרם ואף יותר למצב בו אתם צריכים נגרר.

כמה זה עולה לי?

המחיר אותו תשלמו עבור השכרת גנרטורים גדולים יהיה בהכרח גבוה יותר מאשר המחיר עבור השכרת גנרטור לשימוש אישי. המחיר משתנה בהתאם להספק הוואט של הגנרטור, החברה המייצרת ומשך זמן ההשכרה. יש לכם את האפשרות להחליט בין השכרת גנרטורים גדולים לפי תעריף חודשי או יומי. כמובן שאם אתם צריכים גנרטור לתקופת זמן של חודש ומעלה יהיה לכם הרבה יותר משתלם לבחור בתעריף החודשי.

המחירים עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 2.5 עד 12 הוא בתעריף יומי 250 ש"ח עד 600 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 1,000 ש"ח עד 1,750 ש"ח.
המחיר עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 12 עד 60 הוא בתעריף יומי: 600 ש"ח עד 1,000 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 1,750 ש"ח עד 2,900 ש"ח.
המחירים עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 60 עד 200 הוא בתעריף יומי 1,000 ש"ח עד 2,100 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 2,900 ש"ח עד 5,900 ש"ח.
המחיר עבור גנרטור בהספק וואט שנע בין 200 עד 1,000 הוא בתעריף יומי: 2,100 ש"ח עד 11,000 ש"ח.
תעריף חודשי עבור אותו מוצר ינוע בין 5,900 ש"ח עד 31,900 ש"ח.

שימו לב, שירות השכרת גנרטורים גדולים לא מסתכם רק במחיר הגנרטור עצמו, אלא גם במחיר של הנגרר, טיפולים, דלק וכן הלאה. בדרך כלל חברות גדולות ישתמשו במוצרים כאלה. השכרת גנרטורים גדולים מתאימה לחברות גדולות לצרכים עסקיים, להפעלות מרובות, פסטיבלים ופסטיגלים וכמערכת גיבוי. גנרטורים גדולים יכולים למעשה להחזיק חשמל שלם של בניין בהספק שלהם.

אל מי פונים?

כדי להבטיח שאתם בוחרים את הגנרטור הנכון לכם עליכם לפנות לאנשי המקצוע המובילים בתחום. לא מדובר כאן על השכרה סטנדרטית של גנרטור, אלא על גנרטור שמהווה גיבוי רציני לכל המערכות שלכם. תנו לאנשי המקצוע להתאים את הספק הוואט הנכון בהתאם לצורך שלכם. שימו לב, יש לציין גם האם מדובר על אירוע חיצוני או פנימי, מה היחס שלכם אל הרעש של הגנרטור ועוד.

מגמות שוק השכרת גנרטורים גדולים

גנרטורים גדולים משמשים כמקורות כוח אמינים חשובים למגוון תעשיות, מנפט וגז ועד לעיריות או ארגונים גדולים אחרים. גנרטורים גדולים מסייעים לנו להיות מוכנים לכל תקלה מכל סוג שהוא בין אם זו נפילת חשמל כתוצאה מעומס, בין אם זו תקלה כתוצאה מנזקי מזג האוויר כמו רוחות, שלגים וכדומה ובין אם קצר חשמלי. אחרי הכול, הציוד אינו יכול לפעול והעבודה אינה יכולה להתקדם בלי חשמל. מנתונים עולה כי עסקים בסדרי גודל גדולים לא יכולים לתפקד בלי חשמל ואף מפסידים אלפים ועד עשרות אלפים של שקלים ביום בלי חשמל השכרת גנרטורים גדולים חיונית לעסקים שצריכים אספקת חשמל תקינה במקרי חירום, או לעסקים שמתמחים בבניית תשתיות

הגנרטורים הופכים את העשייה הזו לאפשרית מעשית כשהפסקות חשמל אינן משבשות את הפעילות העסקית. חברה שמספקת שירותי השכרת גנרטורים גדולים מציעה פתרונות ייצור חשמל מותאמים לכל תעשייה. הנה מה שאתם צריכים לדעת על המגמות הנוכחיות בשוק השכרת ייצור החשמל.

מה צריך לדעת על השכרת גנרטורים גדולים?

בעיקרון יש להתאים את סוג הגנרטור על פי הצרכים של העסק ועל ההיקף שהוא מתפקד. כלומר, צריך גנרטור מספיק גדול בהתאם לצריכת החשמל וזה משהו שעדיף שלא לעשות לבדכם, אלא בייעוץ מקצועי

הסיבות לבחירת השכרת גנרטורים גדולים

קיימות מספר סיבות שמובילות חברות לבחור השכרת גנרטורים גדולים. ראשית, הצורך ביחידת כוח או בכמה מהן נחוץ למקרים בהם יש צורך לדאוג לזרימת חשמל תקינה. חברות רבות בוחרות אפשרויות אלו במיוחד במצבים בהם יש צורך במספר גנרטורים לביצוע פרויקט מסוים.

שנית, בחלק מהמקרים קיימת בעיית תחבורה, וחברות בוחרות לעתים קרובות למצוא יחידות של השכרת גנרטורים גדולים קרוב יותר למקום שבו הם נחוצים. כך, לדוגמא, במקרה של הקמת אתר עבודה חדש באזור מתפתח במרחק גדול ממיקום המשרד שלהן. לעתים קרובות, אפשרות זו חוסכת כמות גדולה של זמן וטרחה עבור החברה ועדיין מספקת את היתרונות של מקור כוח אמין.

מגמות עדכניות שכדאי לחפש בשוק השכירות של ייצור חשמל

בשנים האחרונות חלה עלייה ברורה בצרכי השכרת גנרטורים גדולים, במיוחד בהשכרת גנרטורים של גז טבעי, שנחשבים לפופולריים יותר מגנרטורים קלאסיים של סולר

נראה שמגמה זו תואמת את המגמה הכוללת של חברות שבוחרות בסוג זה של הספק בשל רעש תפעולי נמוך, עמידה טובה בתקנות סביבתיות, ויכולת לעבוד עם עומסים גבוהים מהרמות האופטימליות הרגילות.

גנרטור סולרי וגז

בעלי עסקים בשוק המיינסטרים מעדיפים השכרת גנרטורים גדולים שפועלים על כוח סולארי, עם סוללות מובנות שנטענות באמצעות פאנלים סולאריים. דגמים אלו מצוינים למוכנות לשעת חירום שכוללת רק זמן קצר של כוח ושימוש בוואט נמוך, ואידיאלים להפעלת מרכזי תעשייה או לשימוש בפרויקטים מסחריים

לגנרטורים שפועלים על גז יש יכולת גבוהה, והם מסתמכים על דלקים מאובנים. הם מצוינים להפעלת מרכזים תעשייתיים ולשימוש בפרויקטים מסחריים, וחזקים כמו מנועי דיזל.

גנרטור דיזל

הגנרטור הכי איכותי, שזמין במקרים רבים באפשרויות השכרת גנרטורים גדולים, עם פחות רכיבים ממערכת סולארית, מה שאומר גם שיש צורך בפחות תחזוקה. מנועי דיזל מקוררים מים מחזיקים מעמד זמן רב בשטח לפני שתצטרכו לתחזק אותם.

עלות השכרת גנרטורים גדולים

העלות להשכרת גנרטורים בגדלים מותאמים אישית לצרכי חברות וארגונים, מתחילה מ-185 ₪ ועשויה לעלות בהתאם לתנאי חברת ההשכרה ומטרות השימוש בגנרטור. עלות השכרת גנרטורים גדולים סולאריים עשויה להגיע עד 14,000 ₪. אין ספק כי קיימים מצבים בהם מומלץ ואף שווה לרכוש גנרטור לעסק ולא להשכיר אחד, אבל זה כבר מאוד משתנה בין עסק לעסק

אם הגנרטור מפסיק לעבוד, או שיש לכם שאלות שקשורות לתעשייה שלכם, חשוב לוודא שלנציגי החברה שממנה אתם בוחרים לשכור את הגנרטור, יש את המומחיות לסייע.

 

ספקים עיקריים

דיון בשוק השכרת גנרטורים גדולים במגמות הנוכחיות מתמקד בבחירת חברת השכרת גנרטורים שמספקת שירותים מקצועיים, אמינים ומותאמים אישית, ושיש לה מוניטין מצוין בתחום. במילים אחרות, עתיד שוק השכרת גנרטורים של חשמל גדל עם הביקוש שאמור לעלות עוד יותר כאשר אסונות הבנייה והסביבה מעמיסים עוד יותר על רשתות החשמל.

יש לבחור חברה שמספקת שירותי השכרת גנרטורים גדולים עם מוניטין מעולה בתחום אספקת ציוד לייצור חשמל, לרבות מחוללי דיזל וגז טבעי חדשים ומשומשים. צרו קשר עוד היום עם חברה מקצועית, לקבלת מידע נוסף

רוצים לקבל מידע נוסף על השכרת גנרטורים גדולים? לא בטוחים איזה גנרטור מתאים לצרכים של העסק שלכם ואיך לתפעל את כל הנושא? המומחים של ענק הגנרטורים נמצאים כאן בדיוק בשביל זה. יש לנו מגוון עצום של גנרטורים גדולים להשכרה וגם למכירה, כך שיחסית בקלות נוכל להתאים עבורכם את סוג הגנרטור לו אתם זקוקים. אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים. ייעוץ מקצועי ללא עלות, אחריות על כל גנרטור, יחס אישי ושירות מעולה

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו