הכל על גנרטורים לבניין

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

במאמר זה נדון בחשיבותם של גנרטורים לבניינים.

בחלק זה נדון בחשיבותם של גנרטורים חשמליים למבנים. גנרטורים הם לא רק נכס חשוב לכל בניין העשוי להיפגע בהפסקת חשמל,בחירת גנרטור עבור בניין מגורים אלא גם דרך מצוינת להישאר בטוחים ונוחים בזמן הפסקת חשמל בבניין.

גנרטורים חשמליים הוכחו כציוד הכרחי שיכול לספק חשמל חירום למבנים במקרה שהחשמל מנותק מרשת החשמל הכללית.

מהו גנרטור לבניין?

גנרטורים הם ציוד לייצור חשמל המייצרים אנרגיה חשמלית.

הגנרטורים הראשונים היו גלגלי מים, וניתן לאתר את השימוש בהם לפחות עד שנת 1878. האבולוציה של טכנולוגיה זו נמשכה עם מנועי קיטור, מנועי גז, מנועי דיזל ולאחרונה תאי דלק.

הצורך בגנראטורים חשמליים בבניינים גובר בגלל ההסתמכות הגוברת של העולם על מכשירי אלקטרוניקה והצורך להפעיל אותם.

גנרטור הוא מכונה מונעת חשמלית הממירה אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. הוא משמש להפעלת אורות, מחשבים, מכשירי רדיו, טלוויזיות והתקנים אחרים שנמצאים באותו בניין או מבנה.

גנרטורים להפעלת בתים ומבנים

ישנם גנרטורים חשמליים רבים המשמשים בבניית בניינים חדשים, לבנייה בחוץ, אך אלו המוכרים ביותר הם הגנרטורים המשתמשים בגז. גנרטורים מונעי גז אלו יכולים לספק מקור חשמל נקי ואמין לכל בניין.

עם זאת, לא תמיד קל למצוא גנרטורים המונעים בגז. הם עלולים להיות קשים להשגה באזורים כפריים והם דורשים דלק כדי לפעול,כיצד לבחור נכון גנרטור בבניין מה שעלול להקשות על המשך הפעלתם ותחזוקתם. לכן יש אנשים שמחפשים אפשרויות אחרות כמו אנרגיה סולארית או אנרגיית רוח במקום הדלק הנפוץ.

על מנת להבטיח שהבניין יהיה תמיד מופעל, נעשה שימוש בגנראטורים חשמליים. גנרטורים אלו מגיעים במגוון רחב של גדלים ותפוקות כוח. הם יכולים להיות מערכת עצמאית או משולבים ברשת חשמל קיימת.

גנרטורים כבדים נמצאים בדרך כלל במפעלים גדולים שבהם יש צורך בחשמל לייצור בקנה מידה גדול. גנרטורים קטנים יותר נמצאים לרוב בבתים, עסקים ומשרדים.

איך עובד גנרטור?

גנרטור חשמלי הוא מכשיר הממיר מקור כלשהו של אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית.

גנרטורים חשמליים משמשים במקומות כמו בתים, משרדים ומפעלים. הם ממירים אנרגיה מכנית (כגון ממנועים חשמליים) לאנרגיה חשמלית כדי להפעיל אורות, תנורי חימום והתקנים חשמליים אחרים.

גנרטור חשמלי הוא מכשיר הממיר אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. הוא מורכב מסליל מסתובב של חוט עם זרמי חילופין במתח גבוה, המשמשים לאחר מכן להפקת זרם חשמלי בדרך של אינדוקציה אלקטרומגנטית.

גנרטורים לבניין נמצאים בשימוש נרחב בצורה של לוחות פוטו-וולטאיים, טורבינות רוח, תחנות הידרואלקטריות ותחנות כוח גרעיניות. הם משמשים גם כמחוללי חירום לבתים ועסקים בזמן מחסור בחשמל. סוגים מסוימים של גנרטורים חשמליים יכולים אפילו להיות חזקים מספיק כדי לייצר חשמל גדול יותר ממה שדרוש לבניין שבו הם נמצאים.

השימוש בגנראטורים חשמליים לצורכי בנייה הוא התפתחות עדכנית שצוברת פופולריות בשנים האחרונות.

גנרטורים חשמליים משמשים לעתים קרובות בבניינים לאספקת חשמל. ניתן להשתמש בהם בבנייני מגורים ובמבנים מסחריים, כגון בתי חולים, משרדים ובתי ספר, להפקת חשמל ללא שימוש בדלק מאובנים או סוללות.

גנרטורים חשמליים הם הסוגים הנפוצים ביותר של גנרטורים. הגנרטורים החשמליים ממירים אנרגיה חשמלית לאנרגיה מכנית לייצור חשמל, אשר מומרת לאחר מכן להפעלת מכשירי חשמל.

זמינות הכוח החשמלי היא מזמן אחד הגורמים החשובים ביותר בתכנון מבנים.

אספקת חשמל למבנים מהווה שיקול חשוב בתהליך התכנון והבנייה. זמינות הכוח החשמלי היא כבר מזמן אחד הגורמים החשוביםבחירה נבונה של גנרטור לבניין ביותר בתכנון מבנים, עם שיקולים כמו קרבה למקורות, סוגים ויכולות.

גנרטור חשמלי הוא מכונה הממירה אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. כאשר אנרגיה מכנית הופכת לאנרגיה חשמלית, ניתן לאחסן אותה לשימוש מאוחר יותר או לחלוק אותה עם אנשים בקרבת מקום. זה בדרך כלל מורכב מאלקטרומגנט (או מגנט) ואבזור מסתובב (או רוטור).

לאבזור יש פיתולים של תיל הנושאים את פלט הזרם החשמלי. כאשר האבזור מסתובב בתוך השדה המגנטי, נוצר כוח אלקטרו-מוטורי בסליל החוט סביב הקטבים של המגנט. מתח זה מוזן לעומס חשמלי או מאוחסן באופן זמני בסוללה או קבל.

חלק זה של המאמר כיסה את היסודות של גנרטורים. דן בשימושים שלהם בסביבת הבניין, בעיצוב שלהם, ואיך הם עובדים.

 

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו