גנרטור תעשייתי

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור תעשייתיגנרטור תעשייתי

כאשר אנו מדברים גנרטורים תעשייתיים אנו מדברים על גנרטורים בעלי מימדים עצומים לרוב. גנרטורים תעשייתיים מגיעים באמצעות הובלה על ידי נגרר והם יכולים להגיע לגודל של חדר קטן. הגנרטורים יכולים לשמש אותנו לצורך גיבוי או בתור מקור חשמל עיקרי לעסק. עליכם לבחור את הגנרטור אשר ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר, לבחון האם כדאי לכם לשכור או לרכוש גנרטור, ומהן אפשרויות ההתניידות עם המוצר. 

 

מהו גנרטור?

גנרטור תעשייתי יכול להגיע בגדלים שונים, אך לרוב הוא יהיה גדול. גנרטור תעשייתי מורכב ממנוע ומחולל, יש סוגים שונים של גנרטורים אשר ההנעה שלהם מתבצעת בצורות שונות. כמו כן, חלק מהדגמים יופעלו על ידי סוגי דלק שונים, ביו גז, גז בישול, בנזין וסולר. רוב האנשים יעדיפו להשתמש בגנרטור דיזל, במיוחד כאשר מדובר על גנרטור תעשייתי. הסיבה לכך היא שגנרטור אשר מופעל על ידי סולר יהיה בעל עלויות תפעול נמוכות יותר ובעל יכולות שינוע נוחות ובטיחותיות. 

יש לדעת, גנרטור מופעל על ידי תנועה סיבובית בתוך סליל המחולל, אך ללא מייצב מתח לא נוכל להפעיל את המכשיר בצורה יעילה. לרוב, כאשר מדובר על השכרת גנרטור תעשייתי אתם תקבלו בנוסף להשכרה גם מייצב מתח מתאים. התפקיד של מייצב מתח הוא לקשר בין הגנרטור ובין רשת החשמל המקומית של המבנה, למעשה להעביר את הספק המתח הרצוי באופן קבוע. ברגע שאין לנו מייצב מתח אנחנו נוכל לפגוע במוצרים אשר מחוברים לגנרטור.

מה בנוגע לרעש?

גנרטורים תעשייתיים היו בעבר מקור לרעש נורא, לא הייתם יכולים לדבר ליד הגנרטור אפילו במרחק של כמה מטרים. היום יש פיתרון לבעיות אלו, גנרטור תעשייתי מושתק. כאמור, גנרטורים תעשייתיים לרוב יהיו בעלי מימדים גדולים שיכולים אפילו להגיע לגודל של חדר. עם זאת, כאשר מדובר על סביבת עבודה, מקום מגורים וכד' נהוג יהיה להציב גנרטור מושתק. יש רמות שונות של גנרטורים מושתקים, עליכם לבחון את עוצמת הרעש לפי עוצמת הדציבלים אשר אותו גנרטור מפיק. גנרטורים מושתקים מקצועיים ינועו בטווח של עד 56 דציבלים. 

כאשר מדובר על גנרטורים תעשייתיים הדרך הטובה ביותר לדאוג לכך שהגנרטור יעבוד בצורה שקטה היא על ידי בחירת גנרטור מושתק בעל חופה אקוסטית. התפקיד של חופה אקוסטית הוא לייצר שכבת איטום אשר יכולה גם לסייע לכם במקרה בו הגנרטור נמצא במקום פתוח. מלבד לרעש, חופה אקוסטית גם מבודדת מפני גשמים ותנאי מזג אוויר אשר עלולים לפגוע בגנרטור סטנדרטי. 

 

איך בוחרים גנרטור תעשייתי?

כאשר אנו פונים אל חברה מקצועית אשר מתמחה בהשכרת או מכירת גנרטורים היא תציע לנו מגוון רחב של אפשרויות. רוב מותגי הגנרטורים מתכננות את השימוש בגנרטור באופן מוקפד ומבצעות בדיקת תקינות לפני ההוצאה לשוק. חברה מקצועית אשר משווקת, משכירה ומוכרת גנרטורים גם היא תוודא בדיקת תקינות לפני שימוש במוצר. כאשר אתם בוחרים גנרטור תעשייתי עליכם יהיה לוודא מול אותה חברה מקצועית מה ההספק של הגנרטור. יש מגוון לא מבוטל של גנרטורים עם הספקים שונים.

עליכם לדעת בוודאות מהם המוצרים אשר בשבילם אתם צריכים את הגנרטור ולחשב את הספק הכוח הרצוי. לאחר מכן בחרו גנרטור תעשייתי אשר יכול לספק לכם את אותו הספק כוח עם מרווח של לפחות 15% מסך כל הספק הוואט. במקרה בו אתם צריכים גנרטור תעשייתי אך הוא רועש אותה חברה תוכל לספק לכם גם מערכות השתקה לחדרים. מלבד לכך, יש לייצר לוח בקרה ומערכת הפעלה חכמה במקרה שמדובר על גנרטור חירום.

כפי שציינו, רוב הגנרטורים התעשייתיים יגיעו במימדים גדולים, אך עם אתם צריכים לשנע את המוצר ממקום למקום ניתן לבחור בגנרטורים מתאימים. במקרה בו מדובר על גנרטור תעשייתי לצורך טיולים וכד', יהיו דגמים אשר יתאימו לשירות שלכם. אתם צריכים בראש ובראשונה לדאוג לכך שיהיה לכם נוח להתנהל עם המוצר ורק מבין הדגמים הנוחים לשכור את הדגם הרצוי.

לקנות או לשכור?

עלויות ההשכרה וגם הרכישה של גנרטורים תעשייתיים יהיו די גבוהות. המחיר אותו תשלמו עבור השכרה של גנרטור תעשייתי מעל 100,000 וואט יכול להגיע לכ-20,000 ש"ח מדי חודש. עם זאת, כאשר מדובר על רכישה ההוצאה החד פעמית שלכם יכולה להגיע למאות אלפי שקלים. השאלה היא מהי תדירות השימוש שלכם במוצר, אם מדובר על מוצר שאתם משתמשים בו ביום יום עדיף יהיה לכם לרכוש את המוצר. 

בכל אופן, השכרה לצורך ניסיון אף פעם לא פגעה באף אחד. ברגע בו אתם שוכרים דגם מסוים של גנרטור כדי לוודא את התקינות שלו והתפקוד שלו בעסק שלכם תוכלו מאוחר יותר לרכוש את המוצר. יש לקחת בחשבון שיש עלויות נלוות לרכישה, כמו טיפולים ותקלות. לכן, חשוב לוודא מה העסק שלכם צריך. כאשר מדובר על גנרטור חירום הדבר הטוב ביותר יהיה לרכוש את המוצר, גנרטור חירום נכנס לשימוש רק במקרי חירום אבל הזמינות שלו חשובה לאורך כל השהות בעסק.

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!