גנרטור קטן

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור קטןהתפקיד של גנרטור קטן לא תמיד ברור לקהל הרחב, אך יש הרבה דברים שתוכלו לעשות עם גנרטור קטן, והעלויות הן בהתאם. כדי להכיר את הגנרטור שלכם עליכם לדעת את כל הפרטים שלו, החל מהספק כוח ועד משקל. המטרה מאחורי גנרטור קטן היא יכולת התניידות גבוהה, אך עדיין שלא תגרע באיכות הגנרטור בהתאם לצרכים שלנו. כדי לבחור את הגנרטור הטוב ביותר אנחנו כאן כדי לעזור!

 

מהן היכולות של גנרטור קטן?

היכולות של הגנרטור נקבעות על פי הספק הכוח, אך לא רק. הספק הכוח מעיד על כמה מכשירים ניתן יהיה לחבר לגנרטור בהתאם להספק הוואט שלהם. אנחנו צריכים לחשב את סך הוואט של כל מוצרי החשמל ולבדוק האם סך כל הוואט מתאים להספק הוואט של הגנרטור. לדוגמא, מקרר לוקח 3,000 וואט, מטען נייד לוקח 300 וואט, טוסטר לוקח עוד 1,500 וואט, משמע אנחנו צריכים גנרטור בעל הספק וואט של 4,800 וואט. אך גם החישוב הזה יכול להיות מאוד מטעה. 

הספק הוואט שאתם רואים במפרט טכני אינו לגמרי מייצג את היכולת של הגנרטור, עליכם לבחון את הספק הכוח הרציף. הספק הכוח הרציף לרוב יעיד על כמות הכוח אותה הגנרטור יכול לספק לאורך זמן ממושך, והוא תמיד יהיה פחות מהספק הכוח הכללי. לכן, כאשר אנחנו מחשבים את סך כל מוצרי החשמל, אנו רוצים לבחור גנרטור שיהיה לפחות 15% הספק כוח יותר ממה שאנחנו צריכים. מרווח הביטחון הוא קריטי כדי לא להעמיס על הגנרטור, גנרטור עם עומס כבד יקפוץ פעם אחר פעם.

למי זה מתאים?

גנרטור מתאים למשפחות ולקבוצות קטנות. המטרה של גנרטור קטן הוא בדרך כלל להעניק לנו הספק כוח עבור מוצרי חשמל בסיסיים. לדוגמא, עבור קמפינג גנרטור קטן יספיק לנו, הגנרטור יכול להיות בעל הספק כוח שנע בין אלפי בודדים ועד עשרות אלפים. הגודל של הגנרטור הוא זה שיקבע את הצורך שלו, מדובר על צרכים פרטיים ולא תעשייתיים. כמו כן, עוד דבר אשר מבטא גנרטור הוא יכולת הנשיאה העצמאית שלו. גנרטורים גדולים בדרך כלל יחייבו אותו בנגרר, אך כאשר מדובר על גנרטור נוכל לסחוב את המוצר גם ברכב פרטי.

 

עוצמת רעש

כאשר אתם בוחרים גנרטור עבור צרכים אישיים עליכם לקחת בחשבון דבר מאוד חשוב, עוצמת הרעש של המוצר. 

יש לכם את האפשרות לבחור בין גנרטור סטנדרטי ובין גנרטור מושתק, ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי גם במחיר. גנרטורים מושתקים יהיה יקרים יותר, אך גם הרבה יותר נוחים לשימוש. אם מדובר על קמפינג או אפילו ארוחה במקום פתוח והרעש יכול להפריע לאירוע, אנו ממליצים לכם לבחור בגנרטור מושתק. גנרטורים רגילים יכולים לעשות הרבה רעש, ברמה שאתם לא תוכלו לשבת לידם. מצד שני, עוצמת הרעש של גנרטור מושתק אינה עולה על רעש של שיחה סטנדרטית בין שני אנשים בעזרת החופה האקוסטית של המכשיר.

השכרה מול רכישה

האם כדאי לכם לשכור או לרכוש גנרטור? המחירים בשני המקרים לא יהיו בשמיים, השאלה היא מה תדירות השימוש שלכם בגנרטור. אם אתם משתמשים אחת לשנה בגנרטור, היינו ממליצים לכם לשכור את המכשיר ולחסוך לעצמכם עלויות טיפולים. אם אתם משתמשים אחת לשבועיים בגנרטור תוכלו לרכוש אחד, אך יהיה עליכם למצוא מקום אחסון ראוי ולעמוד בטיפולים. המחיר אותו תשלמו עבור השכרה של גנרטור קטן ליום ינוע בין 120 ש"ח עד 300 ש"ח, עבור חודש המחירים יהיה החל מ-240 ש"ח ועד כ-1,200 ש"ח. אם אתם מעוניינים ברכישת גנרטור קטן המחיר יכול להתחיל מ-700 ש"ח עבור גנרטור מאוד פשוט, ולהגיע למחירים של 3,000 ש"ח ומעלה עבור גנרטור מקצועיים יותר. המחיר נקבע על פי הספק הוואט של המכשיר, גנרטור מושתק או לא, משקל, תכולה, חיסכון ועוד…

אם זה הפעם הראשונה שאתם מתכוונים להשתמש בגנרטור היינו ממליצים לכם לשכור אחד. יש היום הרבה דגמים וסוגים שיוכלו להתאים לכם (או שלא), חשוב להכיר את המכשיר קודם, להכיר את הדגמים הבסיסיים בשוק ולראות האם אתם באמת משתמשים במכשיר באופן קבוע. פנו למקום מקצועי אשר יעניק לכם הכוונה מקצועית לגבי בחירת הגנרטור הבא שלכם.

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!