גנרטור סולארי

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור סולאריגנרטור סולארי

מתבלטים בין גנרטור לבין פאנל סולארי? למה שלא תשלבו בין השניים? בעזרת גנרטור נטען חשמלי תוכלו לקבל את כל מה שאתם צריכים בחבילה אחת. גנרטור סולארי הוא המצאה חדשה יחסית, לא תמיד נוח או שיש לנו את האפשרות לסחוב איתנו כמות דלק מספיקה עבור כל השימוש שלנו בגנרטור, לשם כך יש לנו פאנל סולארי על גבי המכשיר עצמו. כך ניתן לשלב בין הזמנים שהגנרטור אינו פעיל ועדיין יכול להיטען לבין הזמנים בהם אנו משתמשים בגנרטור באופן המסורתי שלו.

 

איך עובד גנרטור סולארי?

גנרטור סולארי עובד בדיוק כמו פאנל סולארי. על גבי הגנרטור יש משטחים אשר תפקידם למשוך אנרגיה ולהמיר את האנרגיה הזאת לחשמל. היתרון הגדול של גנרטורים סולאריים הוא שהם מאוד שקטים בניגוד לגנרטורים סטנדרטיים. כמו כן, יתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא שבאמצעות אנרגיה סולארית אנו לא מזהמים בעת השימוש בגנרטור. הגנרטור מפיק חשמל בדיוק כמו סוללה, רק אחת שנטענת באופן עצמאי. על גבי הפאנל הסולארי יש תאים אלקטרוליטיים אשר הם ממירים את האנרגיה לחשמל. יש גנרטורים רבים אשר יש להם עוד סוללות אחסון, ככה שתוכלו להשתמש באנרגיה סולארית לאורך זמן.

מכיוון שלעיתים האנרגיה הסולארית לאו דווקא תספיק לנו (בימי החורף המעוננים) או אם לא ניקיתם נכון את הפאנל הסולארי והקולטים לא קיבלו מספיק אנרגיה, יש לכם עדיין את האפשרות לייצר אנרגיה חשמלית על ידי הפעלת הגנרטור באופן רגיל, משמע עם דלק. 

https://www.youtube.com/watch

תוספים נלווים

בעת השכרת הגנרטור תוכלו גם להבטיח לעצמכם עוד תוספים נלווים אשר יהפכו את השימוש שלכם להרבה יותר אפקטיבי. תוכלו לקבל עוד סוגים שונים של פאנלים אשר יוכלו לעזור לכם להמיר אנרגיית שמש לאנרגיה חשמלית. היום ניתן למצוא פאנלים סולאריים גם על גבי תיקים, אוהלים ופאנלים סולאריים ניידים. היתרון של גנרטור סולארי הוא גם שתוך כדי הפעלת המכשיר כאשר הוא חשוף לשמש הוא עדיין יקבל טעינה. מדובר על מוצר חסכוני אשר מבטיח לכם הפעלה של מוצרים מרובים בו זמנית ללא תקלות.

 

בחרו הספק וואט נכון

לא משנה אם בחרתם בגנרטור סטנדרטי או גנרטור סולארי, עליכם להתאים את הספק הוואט שלכם בהתאם לשימוש. יש היום גנרטורים מכל הסוגים, תוכלו למצוא דגמים סולאריים ודגמים רגילים. הספק הוואט הוא בעצם מותאם לכמות צריכת החשמל אליה אתם זקוקים. שימו לב, כאשר אתם בוחרים לחבר מכשירים שונים לגנרטור יש לכל אחד מהמכשירים את הספק הוואט הדרוש. סך כל הספקי הוואט של המוצרים שלכם הוא מינימום הספק הוואט של הגנרטור, וגם זה לא מספיק. תמיד חשוב לשמור על מרווח ביטחון ולוודא מהו ההספק הרציף של הגנרטור ולא הספק כללי. 

לא פחות חשוב, יש לדאוג למייצב מתח עבור הגנרטור אם אינו קיים בתוכו. התפקיד של מייצב המתח הוא להעניק לכל מוצר את הצריכה המתאימה לו. גם בשקעים חשמליים יש מייצב מתח. ללא מייצב מתח המכשירים שלכם יכולים לקבל הספק גבוה מהנדרש ובכך להיהרס. מצד שני, אם לא יקבלו מספיק מתח הם פשוט לא יפעלו. 

כמה זה עולה לי?

גנרטור סולארי יהיה יקר יותר מאשר גנרטור סטנדרטי, אך אם נסתכל על ההשקעה בצורה עקיפה נוכל לראות שאנחנו דווקא חוסכים כאן כסף על הוצאות דלק. המחירים תלויים בהספק הוואט, ובאם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור את הגנרטור. המחירים עבור גנרטור סולארי סטנדרטי יהיו החל מ-200 ש"ח ליום, הספק הוואט של המוצר יכול להתחיל מ-1,000. הספקי וואט נמוכים יתאימו לשימוש אישי, לנוחות מירבית בנשיאה ובכך שלא תצטרכו בהובלה. כאשר מדובר על השכרה חודשית המחירים יכולים להתחיל מ-800 ש"ח לחודש. 

עבור הספקים גבוהים יותר אנו נשלם בהתאם, וגם גודל המוצר ישתנה משמעותית. הספק וואט של עד 12,000 יכול להתאים לשימוש אישי לצורך קמפינג, מסיבות וכן הלאה. כאשר מדובר על הספקי וואט גבוהים יותר של עשרות אלפי וואט השימוש יהיה תעשייתי. המחירים עבור שימוש תעשייתי יהיו בהתאם. המחיר עבור השכרת גנרטור סולארי 12,000 וואט ומעלה ליום יהיה החל מ-700 ש"ח, המחירים יכולים להגיע גם לעשרות אלפי שקלים ליום כאשר מדובר על הספק וואט של כמה מאות אלפים. המחיר החודשי ינוע בין 2,700 ש"ח עד עשרות ומאות אלפי שקלים. 

גנרטור חשמלי נטעןגנרטור חשמלי נטען

גנרטור חשמלי נטען עובד בצורה בה הוא חוסך לכל המשתמשים בו הרבה זמן וכסף. הגנרטור הנטען מגיע בהספקי וואט שונים בהתאם לצרכים שלכם, הוא נוח להפעלה ועלויות ההשכרה שלו די נמוכות. סוג זה מתאים לשימושים המשכיים בגנרטור עם צריכת חשמל גבוהה. לפני שאתם בוחרים לשכור גנרטור חשמלי נטען חשוב שתדעו איך הוא עובד.

 

כיצד פועל גנרטור חשמלי?

תחילה חשוב לדעת איך עובד גנרטור ככלל. הגנרטור בעברית נקרא גם "מחולל". המכשיר פועל על ידי מנוע אשר יוצר חשמל. הגנרטור ממיר למעשה אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית על ידי בנזין או דיזל אשר מפעילים את המנוע. יש סוגים שונים של גנרטורים, חלקם מהדגמים מופעלים מכוח הרוח, חלק מלחץ מים ועוד. גנרטור חשמלי נטען עובד בצורה זהה, אך יש לו סוללות אחסון. גנרטורים חשמליים פועלים על פי העיקרון של אינדוקציה אלקטרומגנטית. היתרון הוא שאתם יכולים להגיע להספק גבוה מאוד של חשמל אשר בעזרתו תוכלו להפעיל מקומות מסחריים כמו חנויות ומשרדים, הגנרטור יכול לשמש גם לצורך גיבוי וגם לשימוש פרטי.

מטען סוללה

מטען הסוללה של הגנרטור משאיר את סוללות הגנרטור טעונות על ידי אספקת מתח צף. המטענים יהיו לרוב עשויים מנירוסטה כדי למנוע קורוזיה. הסוללה עובדת באופן אוטומטי בהתאם למתח המצוף. גנרטורים אלו יכולים לעבוד לאורך זמן ממושך ללא פגיעה באיכות המתח, הם יכולים להתאים לקמפינג ממושך ולאספקת מתח רציף לאורך זמן. עלויות של גנרטור חשמלי נטען יהיו גבוהות מאשר גנרטור סטנדרטי, אך כאשר אנחנו מסתכלים על המחיר ככלל אנו נראה הוצאות נמוכות יותר על בלאי, טיפולים ודלק. 

 

גנרטור חשמלי נטען לגיבוי

רבים מאיתנו לא מודעים לכך, אבל גנרטורים לגיבוי קיימים כמעט בכל מקום. המטרה של הגנרטורים האלה היא להעניק לכם גיבוי במקרה של נפילת חשמל. מה הבעיה להתמודד כמה שעות בלי חשמל? אם מדובר על בית פרטי ללא מעלית, אין שום בעיה. כאשר מדובר על עסק או בניין רב קומות הבעיה היא קריטית. עסק אשר עובד על חשמל והתשתיות שלו נופלות יכול להגיע להפסדים משמעותיים. כמו כן, בניין רבי קומות עובדים על מעלית, אם אתם גרים בקומה 20 אין שום סיבה שתעלו במדרגות כאשר נופל החשמל. לצורך כך יש בכל בניין רב קומות גנרטור גיבוי. גנרטור חשמלי נטען גם הוא יכול לשמש כגנרטור גיבוי עם הספק כוח נכון.

 

מאיפה כדאי לשכור גנרטור?

כאשר אתם מחפשים מקום ממנו תשכרו גנרטור חשמלי נטען אתם תרצו לחפש את המקום שיעניק לכם את המגוון הרחב ביותר של האפשרויות. חפשו מקום מקצועי אשר תחום ההתמקצעות העיקרית או היחידה של המקום הוא גנרטורים. יש היום מקומות רבים מהם ניתן לשכור גנרטורים או אפילו לרכוש, מקומות שלא הייתם מעלים בדעתכם, אפילו בתחנות דלק. יש חשיבות רבה למקום ממנו אתם שוכרים, רק מקום מקצועי יעניק לכם שירות מתאים ומכוון ומוצרים ברמה גבוהה.

קונים או שוכרים?

אם אתם מתלבטים בין לשכור או לקנות גנרטור חשמלי אתם צריכים לדעת מהו אופן השימוש שלכם במוצר. אם תדירות השימוש שלכם היא גבוהה הרי מה שיהיה נכון לכם כלכלית הוא לרכוש את הגנרטור. אם אתם מתלבטים בין הדגמים השונים היינו ממליצים לכם לשכור גנרטור לתקופה קצרה ולראות את התפקוד של כל אחד מהדגמים. עלויות השכרת גנרטורים אינה גבוהה, המחיר נקבע על פי הדגם והספק הכוח שלו. כאשר מדובר על גנרטורים גדולים המחירים יהיו גבוהים יותר מכיוון שתדרשו בנגרר.

המחיר אותו תשלמו עבור גנרטור חשמלי עם הספק וואט שלא עולה על 12,000 ינוע בין 200 ש"ח ועד 600 ש"ח עבור השכרה יומית. כאשר מדובר על השכרה חודשית המחירים ינועו בין 1,000 ש"ח ועד 1,750 ש"ח. כאשר מדובר על הספק כוח גבוה יותר המחירים עולים משמעותית. המחיר אותו תשלמו עבור גנרטור בעל הספק כוח של עד 100,000 וואט יהיה החל מ-1,400 ש"ח עבור השכרה יומית לא כולל עלויות הובלה. כאשר מדובר על השכרה חודשית המחיר מתחיל מ-2,900 ש"ח. הדרך הטובה ביותר למצוא את הדגם הנכון הוא על ידי ייעוץ מקצועי מטעם חברה מקצועית.

Picture of ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!