איך לבחור גנרטור מושתק למכירה

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור מושתק למכירהגנרטור מושתק למכירה

משקי בית ישראליים טיפוסיים מאבדים חשמל פעם או פעמים בשנה למשך כשלוש שעות לפחות. אבל הפסקות חשמל מסוימות, כגון אלו שנגרמות על ידי מזג אוויר קיצוני, עשויות להימשך ימיםבמקרים אלו, בעלי בתים עשויים להתמודד עם מגוון בעיות שגורמות לאי נוחות והוצאות, כולל מזונות מקולקלים, צינורות קפואים, דירות מוצפות וקירות עבשים.

גנרטור הוא קו ההגנה הראשון מפני בעיות אלו. גנרטור למעשה מספק הגנה מפני מצבים בהם אנחנו לא מקבלים אספקת חשמל סדירה, כמו למשל מקרי חירום או במצבים של תקלות במקומות עבודה שפשוט חייבים חשמל ועל כל דקה שאין להם חשמל, הם מפסידים המון המון כסף. כמובן שיש גם מצבים משמחים בהם אנחנו זקוקים לגנרטור כמו למשל ימי הולדת בפארק, טיולים עם חברים ועוד. עם דגמים שונים מיחידות קטנות שעולות כמה מאות שקלים ויכולות להפעיל מכשיר בודד, ועד לדגמים גדולים לבית שלם, שיכולים לעלות 20,000 ₪ ולהפעיל בית שלם, בחירת גנרטור מושתק לבחירה עשויה להיות מרתיעה וקצת מורכבת. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שצריך וכדאי לדעת על גנרטור מושתק ובכלל על סוגי גנרטורים שונים

בחירת גנרטור מושתק למכירה או להשכרה בהתאם לצרכים

מומלץ לבחור גנרטור מושתק לבחירה בגודל הקטן ביותר שיענה על צרכי החשמל הביתיים. בחירה זו תפחית את כמות הדלק שאתם צריכים להחזיק בהישג יד על מנת להפעיל אותו. חלק מהגנרטורים הניידים הגדולים יותר עשויים לשרוף כעשרים ליטר בנזין ליום. כדי לבחור את הגנרטור הנכון, צריך לקחת בחשבון את כל השיקולים כמו למשל האם מדובר בגנרטור אותו אנחנו צריכים לשימוש חד פעמי כמו אירוע למשל, האם מדובר בגנרטור אותו אנחנו צריכים על בסיס קבוע למצבים כמו מקרי חירום וכדומה. כמובן שעלינו לקחת בחשבון גם שיקולי תפו

כמה מילים על וואט

שיטה אחת לבחירת גנרטור מושתק למכירה בהתאמה אישית היא הוספת ההספק של כל המכשירים שאתם מעוניינים להפעיל במהלך הפסקת חשמלגישה זו תספק לכם הערכה גסה. אבל לפני שאתם מוציאים את המחשבון, חשוב לזכור שמכשירים מסוימים, כמו למשל מזגנים ומקררים, צורכים הרבה יותר הספק ברגע שהם מופעלים על גנרטור

כמויות ואט גדולות אלו עשויות לשנות את החישובים שלכם אם לא תיקחו אותם בחשבון. מומלץ לבחור גנרטור מושתק למכירה מהסוג שיספק תחושה של מה שניתן להפעיל איתו. ההספק עבור כל סוג של מכשיר הוא קו מנחה כללי שעשוי להשתנות לפי המכשירים שיש לכם בבית.

כוח הגנרטור

שיטה נוספת לבחירת גנרטור מושתק למכירה בגודל המתאים לבית היא שיקול התדירות הסבירה לשימוש בו, ולכמה זמן. שיקול זה הוא בלתי צפוי במידה מסוימת, כמובן, אבל מומלץ לבחור את הגנרטור שתואם את תרחישי הפסקות החשמל באזור שלכם, ולהתאים את הגנרטור לתרחישים של הפסקות חשמל תכופות, או גרוע מכך, הפסקות ממושכות לעתים רחוקות.

בחירת גנרטור מושתק למכירה מדגם מתאים תאפשר בחירה במכשיר שיש לו מספיק כוח להפעיל את כל משק הבית שלכם, והוא יכול להתחבר ישירות ללוח מפסק המעגל של הבית, מה שמאפשר לכם לשלוט ולהפעיל מכשירים עם חוט קשיח, כגון חימום מרכזי ומיזוג אוויר, חשמל מטווחים ומחממי מים

אם יש לכם את אחד המכשירים האלה, וחיוני שה יעבדו בהפסקת חשמל, הקפידו להתקין מתג העברה בקופסת המפסק שלכם. חשמלאי מורשה יתמודד עם העבודה.

גנרטור שמתאים להפסקות חשמל מדי פעם

בחלק מהמקרים, הפסקות חשמל הן מתמשכות, וחשוב לא להוציא אלפי שקלים או יותר על בחירת גנרטור מושתק למכירה מדגם שאינו מתאים. אלא אם כן הפסקות החשמל מתרחשות בתדירות גבוהה במשך השנה, יתכן שניתן יהיה למצוא גנרטור בעלות של 40,000 ₪ או יותר, שזה המחיר לקניית יחידה נייחת והתקנתה

אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים אם לא אכפת לכם לשלוף את הגנרטור הנייד שלכם מהמוסך או המחסן ולחבר אותו במהלך הפסקת חשמל. עדיין חשוב להתקין מתג העברה.

גנרטור שמתאים להפסקות חשמל לעתים נדירות

גם אם הפסקות חשמל מתרחשות לעתים נדירות, מומלץ לבחור דגם של גנרטור מושתק למכירה, לשקט הנפשי והביטחון באפשרות ההתחברות לחשמל במקרה חירום.

למחוללי אינוורטר יש כוח רב להפעלת מקרר ומערכת מיזוג אוויר. דגמים קומפקטיים מספיקים על מנת להציב אותם בחלק האחורי של טנדר, על מנת להפעיל טלוויזיה וכיריים בדלת תא המטען.

רוצים לקבל מידע נוסף על גנרטור מושתק? דרך ענק הגנרטורים תוכלו להשכיר או לרכוש את אחד מהגנרטורים המובילים בתחום. אנו מחזיקים בצי מאוד מגוון וסופר מתקדם המכיל את כל סוגי הגנרטורים ללא יוצא מן הכלל. בנוסף, אנחנו עובדים עם המותגים הכי מובילים והכי אמינים בעולם ומתחייבים לשירות מקצועי באחריות. כל שנותר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה. אנו מספקים שירותי ייעוץ ללא התחייבות ומאפשרים לכם לקבל התאמה מלאה של גנרטור לפי הצרכים המדויקים שלכם. מחירים הוגנים ושירות מעולה באחריות. מחכים לכם.  

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו