גנרטור למכירה

תוכן עניינים

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור למכירהגנרטור למכירה

התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת לנו לקבל מקור חשמל זמין ויציב גם כאשר לא נמצאים ליד נקודות חשמל קבועות במבנים, זאת הודות לגנרטורים המסוגלים לייצר חשמל בצורה מכנית על פי הצורך של כל משתמש. כיום ניתן למצוא סוגים רבים ומגוונים של גנרטורים למכירה המספקים מתח חשמלי בכמויות שונות, כך שחשוב להתאים את הצורך הייעודי בחיבור לחשמל לגנרטור שבוחרים לרכוש.

כדי ללמוד מעט יותר על הנושא, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שצריך לדעת בנושא גנרטורים למכירה, סוגים של גנרטורים שניתן לרכוש, טיפים לבחירת גנרטור מתאים, כללי בטיחות בשימוש עם הגנרטור וכן מדוע כדאי לקנות ולא לשכור את הגנרטור הנחוץ לכם.

גנרטור למכירה – למה לקנות ולא לשכור?

גנרטורים הם סוג של מכונה המייצרת חשמל באמצעות דלק, ולכן ניתן למצוא סוגים שונים של גנרטורים בגדלים שונים ורמות מתח חשמלי מגוונות. אנשים פרטיים הזקוקים לגנרטור באופן חד פעמי יעדיפו לשכור ולא לרכוש את סוג הגנרטור שנחוץ להם, כיוון שהם זקוקים לחיבור למקור חשמל באופן זמני כאשר הם עורכים מסיבה בשטח פתוח, יוצאים לפיקניק בחיק הטבע או כל סיבה אחרת המצריכה אותם לקבל חיבור זמין לחשמל בשטח פתוח.

עבור עסקים, חברות ותעשיות הזקוקות לחיבור למקור חשמל באופן קבוע, או בתדירות גבוהה יחסית, יש צורך מהותי בשימוש עם גנרטור איכותי שיספק להם מקור חשמל זמין בכל שעה. כאשר מדובר על עסקים פיזיים שיש להם חיבור לנקודות חשמל במבנה, יהיה להם צורך להחזיק גם בגנרטור כדי לגבות את הצורך בחשמל כאשר מתרחשת תקלה או הפסקה זמנית בחיבור החשמל הרגיל.

תעשיות גדולות העושות שימוש בציוד ומכשור חשמלי גדול זקוקות גם הן למקור חשמל יציב ואיכותי, ולכן גנרטור למכירה יכול לאפשר להם להמשיך בפעילות השגרתית של החברה גם כאשר קיימים שיבושים בתשתיות החשמל במבנה. 

סוגים של גנרטורים למכירה

חברות ועסקים הזקוקים לגנרטורים איכותיים שיספקו להם מקור חשמל זמין תמיד, יכולים לבחור בין כמה סוגים של גנרטורים למכירה:

  • גנרטור חירום – גנרטור מסוג זה מאפשר להעניק זרם חשמל יציב ואיכותי בכל תרחיש, כך שגם כאשר מתרחשת הפסקת חשמל בלתי צפויה מערכות חשמל במבנה ימשיכו לקבל הספקת חשמל באמצעות הגנרטור. נוסף לחברות ותעשיות שונות, גנרטור חירום יכול לשמש אנשים פרטיים המתגוררים בבניין דירות משותף. כך באמצעות מציאת גנרטור למכירה מתאים וחיבורו למערכות החשמל בבניין, הם יכולים להמשיך להשתמש במעלית או להבטיח כי משאבות המים ומערכת כיבוי בבניין ימשיכו לעבוד גם כשיש הפסקת חשמל.
  • גנרטור מושתק גנרטורים בסיסיים מפיקים רעש חזק יחסית כתוצאה מפעולתם, כיוון שמדובר בסופו של דבר על מנוע שפועל לצורך ייצור של חשמל. כאשר רוצים להפחית ככל הניתן את הרעש שהגנרטור מפיק, ניתן למצוא גנרטור למכירה מסוג מושתק המגיע עם מעטפת פלסטיק עבה וקשיחה הבולעת את רעשי הטרטור של הגנרטור.
  • גנרטור נייד – זהו גנרטור הניתן לשינוע ממקום למקום בצורה נוחה, וללא תלות במכונות גדולות שיאפשרו להזיזו ממקום למקום. גנרטורים כאלו משמשים לרוב את תעשיית הבנייה, כאשר אין באתר הבניה תשתיות חשמל זמינות.
  • גנרטור נייח – גנרטורים נייחים הם גדולים מאוד ושוקלים כמה מאות ק"ג, וכך בהתאם מסוגלים לספק מתח חשמלי גבוה יותר. גנרטורים כאלו אינם ניתנים לשינוע בצורה ידנית, אלא מחייבים שינוע באמצעות גרר או רכב ייעודי לכך.

כיצד לבחור גנרטור מתאיםכיצד לבחור גנרטור מתאים?

לפני שרוכשים גנרטור, יש לבצע את הבחירה בסוג הגנרטור המתאים לצרכים והעדפות שלכם. במידה ואתם מחזיקים בעסק קטן לתכנון והפקה של ימי הולדת במקומות פתוחים, כדאי לבחור בגנרטור בעל הספק חשמלי של 5 קילוואט לפחות כך שתוכלו לחבר אליו מערכת הגברה וציוד חשמלי אחר לזמן ממושך.

עבור עסקים גדולים יותר המוכרחים לשמור על הציוד החשמלי בחברה מחובר תמיד למקור חשמל, כדאי לרכוש גנרטור חירום גדול שיספק את כמות המתח החשמלי המתאימה לצרכי החברה. על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר לצרכים העסקיים/פרטיים, מומלץ להתייעץ עם חברות למכירת גנרטורים המתמחות ביעוץ והתאמה של גנרטורים לכל מטרה.  

שימוש נכון בגנרטורים

לאחר שרוכשים את הגנרטור המתאים, חשוב לזכור כי מדובר על מכונה המחייבת שימוש נכון וזהיר כיוון שכל גנרטור פועל באמצעות נוזל דלק העלול להתלקח בשימוש לא נכון. לכן יש להרחיק את הגנרטור ממקורות חום, מים ואש, ולהניחו תמיד במצב ישר כדי למנוע נזילת דלק.

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!