גנרטור למכירה מחיר

מגוון גנרטורים רחב! במחירים ללא תחרות!

גנרטור למכירה מחירגנרטור למכירה מחיר

חושבים לקנות גנרטור? יש לגנרטור תפקיד ברור, אך מאוד כללי עבור מי שלעולם לא השתמש בגנרטור לפני. כדי להבטיח שאתם עושים את השימוש הנכון ביותר במוצר עליכם להכיר לעומק את המטרה לשמה אתם צריכים את הגנרטור, וגם אילו דגמים יהיו נכונים ומתאימים לאופן השימוש שלכם. יש סוגים שונים של גנרטורים למכירה, השוני בא לידי ביטוי באופן התפעול, צרכים שונים, משקלים והספק וואט שונה. לפניכם כל המידע עבור גנרטור למכירה מחיר נוח לכל כיס. 

 

מה התפקיד של גנרטור?

במילים פשוטות, הגנרטור באמצעות מנוע אושר מופעל על ידי דלק ממיר אנרגיה והופך אותה לאנרגיה חשמלית זמינה. יש תהליך מאוד ברור לאופן בו גנרטור עובד, אך זה לא באמת רלוונטי לכם. מה שכן רלוונטי לכם הוא להכיר את הספק הוואט של המוצר. יש לשים לב בין שני הספקי הוואט הרשומים במפרט, אחד הוא הספק כללי השני הוא הספק רציף. עליכם למצוא גנרטור אשר יש לו הספק רציף גבוה בכ-15% מסך כל הספק הוואט של המוצרים שלכם יחד. שימו לב, אם אתם משתמשים בכל המוצרים במקבלים, אתם חייבים לעמוד בדרישה הזאת. אם אתם לא משתמשים בכל המוצרים בבת אחת, לדוגמא כל פעם אתם מחברים מוצר אחר, עליכם לבחור בהתאם את הספק הוואט המתאים לשימוש רציף.

כמו כן, יש גנרטורים אשר מתאימים לקמפינג, יש גנרטורים אשר מתאימים לשימוש תעשייתי, יש גנרטורים לשימוש פרטי, גיבוי ועוד. מה השימוש שלכם במוצר?

סוגי גנרטור למכירה מחיר

לכל סוג גנרטור יש את המחיר הממוצע שלו בהתאם להספק הוואט הנדרש. הסוגים הפופולריים ביותר הם גנרטורים לקמפינג, גנרטור חירום וגנרטור סולארי. גנרטור עבור קמפינג הינו גנרטור קל, בדרך כלל מושתק בעל הספק וואט שנע בין 1,500 עד 12,000 וואט. המחיר אותו תשלמו עבור רכישת גנרטור זה ינוע בין 3,000 עד כ-16,000 ש"ח. גנרטור חירום הוא בדרך כלל גנרטור בעל הספק וואט גבוה מאוד. גנרטורים אלו גם גדולים פיזית, תפקידם במקרה של נפילת חשמל להחליף את תשתית החשמל עד שהחשמל חוזר. גנרטור חירום מתאים לבניינים רבי קומות, בתי חולים ועוד. המחירים של גנרטורים אלו מתחילים מעשרות אלפי שקלים בודדים ומגיעים למאות אלפי שקלים. 

גנרטור סולארי מכונה גם גנרטור נטען. גנרטור זה למעשה מתבסס על התשתית הרגילה של גנרטור בשילוב של פאנל סולארי. הגנרטור נטען מעצמו ולכן אין צורך לזהם ולהשתמש בדלק. המחירים של גנרטור סולארי נעים בין 1,800 ש"ח עד עשרות אלפי שקלים עבור הספק וואט גבוה. בדרך כלל גנרטור סולארי יהיה גנרטור קטן, ולכן המחיר המקסימלי שאותו תצטרכו יהיה עד 30,000 ש"ח במקרים חריגים. עבור שימוש פרטי תוכלו למצוא מחירים נמוכים משמעותית עד 7,000 ש"ח. 

 

גנרטור למכירה מחיר כלול

לגנרטורים מחירים שונים, המחיר לא תמיד כולל את מה שאתם רואים. במקרה בו אין מייצב מתח אנו נהיה חייבים לרכוש אחד, מלבד לכך יש גם אפשרות לרכישת מגן עבור הגנרטור, או מגביה אשר מבטיח הרחקה ממקורות מים. כמו כן, עבור גנרטור גדול אנו נצטרך גם הובלה. 

 

גנרטור למכירה מחיר לעומת מחיר השכרה

כאשר מדובר על שימוש חוזר בגנרטור עדיף יהיה לכם לרכוש את המוצר מאשר לשכור אחד. עלויות ההשכרה אינן גבוהות, לכן הן מתאימות למי שמתלבט לגבי הדגם אותו הוא רוצה. עלויות ההשכרה הן בהתאם לסוג המוצר ולמשך זמן ההשכרה. רוב החברות מציעות השכרה יומית, שבועית וחודשית. המחיר הוא בדרך כלל כעשירית ממחיר המוצר עצמו עבור השכרה יומית, לעיתים גם פחות. 

גנרטור למכירה מחיר דרך חברה מקצועית

כדי להבטיח שאתם מבצעים את הרכישה החכמה ביותר אתם חייבים לפנות לחברה מקצועית. פנייה לחברה מקצועית תעניק לכם את האפשרות להכיר את כל הדגמים הרלוונטים לכם, יהיה להם מגוון עשיר של סוגי גנרטורים, תהיה לכם אפשרות הובלה ואחריות תקינה. יש היום מספר לא קטן של חברות מקצועיות, אבל לא כולן מעניקות את המגוון הרחב ביותר של שירותים. לכל שאלה, התייעצות או התבלטות אנחנו כאן עם מגוון המומחים שלנו כדי להבטיח שאתם תשקיעו נכון. 

תוכן עניינים

ענק הגנרטורים
ענק הגנרטורים

אנו בענק הגנרטורים, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדסת אנרגיה בכלל והגנרטורים בפרט, מציעים מבחר עצום של גנרטורים: גנרטורים מושתקים, גנרטורים חסכוניים, גנרטורים עם אפשרות לשליטה במתח ועם מספר יציאות – הכל לפי הצרכים שלכם ולפי בחירכם. יש לנו – זמינים במלאי – גנרטורים גדולים, קטנים, בינוני, מותאמים לאירועים או למטרות אחרות. לא משנה באיזה אירוע מדובר – אנחנו נספק ונסייע לכם בהשכרת ובהתקנת הגנרטורים.

אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים לכל טווח זמן, החל ממספר שעות ועד מספר חודשים (וגם שנים – תלוי בכם).

בהמשך למאמצינו ללכת לקראת לקוחותינו בכל מצב, ולאפשר שינוע של גנרטורים, אנו מציעים גם אופציה להתקין את גנרטור על גבי נגרר ואופן זה להעבירו ממקום למקום באמצעות רכב רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

צרו קשר לרכישת/השכרת גנרטור מתקדם לכל מטרה >>

התקשרו עכשיו